داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
شاه محمدی: در آزادی همه چیز فرق می‌کند/ کاشیما را ۳ هیچ می‌بریم
کد مطلب: ۶۵۰۴۴
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵
بازیکن اسبق و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: با وجود باخت در دیدار رفت، پرسپولیس در آزادی تیم کاشیما را شکست خواهد داد.
جمشید شاه محمدی بازیکن اسبق و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد؛ تیم کاشیما ژاپن با انبوهی از امکانات و بازیکنان خوب خارجی و برزیلی و با شرایط میزبانی که زیاد به نفع بچه های ما نبود توانست ما را ببرد ولی در ایران و استادیوم آزادی همه چیز فرق می کند؛ برای بازی برگشت در برابر این تیم ژاپنی، باید از لحاظ روحی روانی تیم ما کاملاً آماده شود.

او تاکید کرد: بازی پرسپولیس در فینال آسیا یک بازی ملی است و قرمز و آبی معنا ندارد؛ تماشاگران باید از دقیقه یک تا پایان بازی تیم را حمایت کنند تا انشاالله با یک بازی خوب بتوانیم کاشیما را شکست داده و قهرمان آسیا شویم.

پرسپولیس تیم روز های سخت است، به اعتقاد من اگر بچه ها از لحاظ روحی و روانی آماده باشند می توانیم با حمایت فوق العاده هوادارانمان در استادیوم آزادی کاشیما را 3 بر صفر ببریم.
بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: پرسپولیس با همه مشکلات و کم داشتن بازیکن، تا اینجای کار هم فوق العاده کار کرده است و در مقابل تیم ژاپنی با انبوهی از امکانات و بازیکنان خوب خارجی و برزیلی و با شرایط میزبانی که زیاد به نفع بچه های ما نبود توانست ما را ببرد ولی در ایران و استادیوم آزادی همه چیز فرق می کند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ادامه داد: من این تجربه را یک بار داشتم که مقابل تیم ژاپنی در فینال بازی کنم. در بازی رفت یک بر یک مساوی شدیم ولی در بازی خانگی نتیجه را واگذار کردیم. باید بگویم ما برای آن بازی تمرینات خوبی انجام ندادیم و برخی مهره های کلیدی مثل فرشاد پیوس را هم نداشتیم.

اما در این بازی با وجود باخت در بازی رفت، روحیه و انگیزه بچه ها برای برد بسیار بالا است و امیدوارم روز شنبه دل همه هواداران و مردم ایران شاد شود.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark