داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه اهل سنت شهرکهک:
اتحاد مسلمانان باعث ترس و شکست دشمن خواهد شد
کد مطلب: ۷۲۰۶۴
تاریخ انتشار:شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۹
مولوی دوست محمد درواخ گفت: وحدت اسلامی در این برهه از زمان تنها راهی است که دشمن را وادار به عقب نشینی می کند و ترس را به دل دشمنان اسلام می نشاند.
اتحاد مسلمانان باعث ترس و شکست دشمن خواهد شد
مولوی دوست محمد درواخ امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: وحدت در بین مسلمانان جهان باعث قدرت و عزت در جهان می شود.

وی افزود: دین مبین اسلام کاملترین دین در جهان است که بسیاری از مردم دیگر ادیان روزانه به این دین روی می آورند، بسیاری از محققان بعد از مطالعه بر روی ادیان های مختلف اسلام را بهترین دین دانسته اند.

مولوی درواخ ادامه داد: از بدو اسلام تا کنون دشمن به دنبال آن بوده است که اسلام را تخریب و چهره خشنی از آن به جهان به نمایش بگذارد، دشمن سال هاست که با ایجاد گروه های تکفیری همانند داعش چهره متفاوتی از اسلام را به وسیله رسانه های معاند نشان داده است.

وی گفت: امروز کشورهای به ظاهر اسلامی که به دست دست نشانده های آمریکایی اداره می شوند با عادی سازی روابط با اسرائیل باعث شده اند تا دشمن گستاخ تر از قبل شود و به پیامبر عظیم الشان اسلام اهانت کنند.

مولوی درواخ ادامه داد: وحدت اسلامی در این برهه از زمان تنها راهی است که دشمن را وادار به عقب نشینی می کند و ترس را به دل دشمنان اسلام می نشاند.

امام جمعه شهر کهک زهک خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام از جمعیت دو میلیاردی مسلمانان به شدت وحشت دارند و یکی از دلایلی که ایجاد اختلاف بین مسلمانان می کنند همین ترس است.

وی خاطرنشان کرد: اتحاد مسلمانان در نهایت منجر به پیروزی در برابر دشمنان خواهد شد زیرا که این وعده الهی است و سرانجام کل جهان را دین مبین اسلام فرا خواهد گرفت.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark