داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
مدرس دارالعلوم مسجد مکی :
جانفشانی در دفاع مقدس ثمره تفکر انقلابی بود/شهادت رزمندگان موجب امنیت امروز شد
کد مطلب: ۶۴۵۰۴
تاریخ انتشار:سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۸
مدرس دارالعلوم مسجد مکی زاهدان گفت: دفاع مقدس دفاع جانانه ملت ایران بود که با ریخته شدن خون هزاران شهید،وجب به وجب میهن اسلامی ایران، از دست دشمن بعثی در امان نگه داشته شد.
جانفشانی در دفاع مقدس ثمره تفکر انقلابی بود/شهادت رزمندگان موجب امنیت امروز شد
مولوی حسن زهی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا؛ گفت: در واقع دفاع مقدس تبلور غیرت و ایمان رزمندگان اسلام در ۸ سال دفاع مقدس بود.

مدرس دارالعلوم مسجد مکی زاهدان خاطرنشان کرد: دفاع مقدس دفاع جانانه ملت ایران بود که با ریخته شدن خون هزاران شهید،وجب به وجب میهن اسلامی ایران، از دست دشمن بعثی در امان نگه داشته شد.

وی ادامه داد: دشمن در هشت سال جنگ تحمیلی تنها نبود بلکه ابرقدرت هایی از آن حمایت می کردند که همواره ادعای حقوق بشر را پشت بند نام خود میگذارند اما در حقیقت این کشورها فاقد حقوق اولیه بشر هستند.

مولوی حسن زهی با بیان اینکه رشادت رزمندگان اسلام ثمره تربیت انقلابی و اسلامی بود گفت: فرزندان انقلاب هنوز هم آماده نبرد در تمام میادین هستند.

وی اظهار کرد: دشمن امروز خیال می کند که با گذشت زمان ذره ای از ایمان و هدف انقلابی مردم ایران کاسته شده است اما این خیال باطلی است که دشمن در تصورات خود می پرواراند،جوانان نسل امروز انقلاب همانند نسل اولی های انقلاب تنفر خود را از استکبار جهانی حفظ کرده است.

مدرس دارالعلوم مسجد مکی زاهدان با بیان اینکه دشمن خیال باطل خود را به گور خواهد برد ادامه داد: جانبازان جنگ تحمیلی ، امروز برای نبرد اصلی بی تابی می کنند،در کنار آنان جوانان انقلابی هم تربیت شده اند که برای حفظ میهن جان خود را نثار خواهند کرد لذا،امروز این ابر قدرت ها هستند که باید از ما بترسند.

مولوی حسن زهی تاکید کرد: بزرگترین دستاورد پیروزی در جنگ تحمیلی،امنیت و آرامش کشور ایران است،امروز در هیچ کجای دنیا این امنیت وجود ندارد .


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark