داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
رئیس هلال احمر نیمروز عنوان داشت؛
هم زمان با چهل سالگی انقلاب افتتاح ساختمان پایگاه امداد و نجات جاده ای
کد مطلب: ۶۶۱۲۴
تاریخ انتشار:جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۲
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نیمروز گفت: برای هرچه با شکوه تر برگزار شدن چهلمین جشن پیروزی انقلاب برنامه های ویژه عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی داریم.
هم زمان با چهل سالگی انقلاب افتتاح ساختمان پایگاه امداد و نجات جاده ای
محمد کرمی زاده در گفتگو با پایگاه خبری اوشیدا، اظهار داشت: برگزاری باشکوه آیین پیروزی انقلاب و نشان دادن خدمات نظام به مردم از وظایف اصلی دستگاه های اجرایی است که مشارکت هرچه بیشتر شهروندان در این برنامه ها را نیاز دارد.

وی ادامه داد: باید به هوش باشیم که در مقابل جنگ نرم دشمنان همیشه اقدامات مناسب را انجام دهیم و با بصیرت از توطئه دشمنان جلوگیری کنیم.

رئیس هلال احمر نیمروز تصریح کرد: جوانان با هم افزایی در برگزاری جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی کوشا باشند تا در راستای معرفی هرچه بیشتر این انقلاب و حفظ ارزش های آن به نسل بعد اقدام کنند.

وی افتتاح ساختمان پایگاه امداد و نجات جاده ای در روستای میل نادر با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی را یکی از اصلی ترین برنامه های دهه فجر امسال نیمروز دانست و عنوان داشت: تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی، عطرافشانی گلزار شهدا، برگزاری کاروان های سلامت و نیکوکاری در مناطق محروم شهرستان، برگزاری مسابقات امدادی دانش آموزان در مدارس در قالب طرح دادرس، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، راه اندازی کانون های دانش آموزی هلال و... از جمله برنامه های این دستگاه در دهه فجر امسال است.

کرمی زاده ابراز داشت: امیدواریم امسال برنامه های مفید و مناسب تری را در این ایام برگزار کنیم تا در انتقال آرمان های انقلاب اسلامی به نسل بعد و ارزش نهادن بر این دستاوردها اقدامات مناسبی انجام داده باشیم.

انتهای پیام/۳۹۵۳
Share/Save/Bookmark