داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار زابل:
سلامت مردم سیستان خط قرمز من است/با هر اقدامی که سلامت مردم را تهدید کند به شدت برخورد می شود
کد مطلب: ۶۴۹۷۳
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۷
فرماندار زابل گفت: سلامت مردم خط قرمز ما خواهد بود، با هر اقدامی و غفلتی که سلامت مردم را تهدید و به مخاطره اندازد بشدت برخورد خواهد شد ،.
سلامت مردم سیستان خط قرمز من است/با هر اقدامی که سلامت مردم را تهدید کند به شدت برخورد می شود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل با جمعی از اقشار مختلف مردم ، مدیران و کارکنان شماری از دستگاه های اجرایی در محل فرمانداری شهرستان زابل دیدار و گفت و گو کرد.
وی در این جلسه اذعان داشت : اقوام و طوایف سیستان الگوی بی بدیل مودت ، نوع دوستی ، سخاوتمندی و مهرپروری هستند که همواره یاور مسئولان و پشتیبان نظام بوده اند ، گواه این ادعا تقدیم 2 هزار شهید سیستانی به انقلاب اسلامی است.
گنجی تصریح کرد: سلامت مردم خط قرمز ما خواهد بود، با هر اقدامی و غفلتی که سلامت مردم را تهدید و به مخاطره اندازد بشدت برخورد خواهد شد ، اعضای کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان موظف به اجرای مصوبات و تضمین سلامت مردم هستند.
فرماندار زابل خاطرنشان کرد: تامین اجتماعی از تمام ظرفیت ها برای خدمت رسانی به جامعه هدف خویش که قشر کارگر هستند و چرخ تولید کشور به دست های پرتوان این عزیزان به حرکت در می آید ، استفاده کند.
گنجی گفت: جانبازان و ایثارگران صاحبان اصلی این نظام و انقلابند، مسئولان هرچه تلاش کنند نمی توانند ذره ای از رشادتها و از جان گذشتگی های ایثارگران را جبران کنند.
وی تصریح کرد: باید منیت ها را رها کرد و ما شد، ید واحدی شویم برای رسیدن سیستان به شرایط مطلوب و گذر از این پیچ دهشتناک ، از ظرفیت و علم ائمه محترم جمعه و فرمانداران محترم حوزه سیستان برای برون رفت از مشکلات استفاده می کنیم.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark