داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
امام جمعه بنجار:
لزوم ایجاد تجمع بزرگ قانونی در سفر وزیر کشور به سیستان/ عدم وحدت و اتحاد میان نخبگان و سیاسیون منطقه بزرگترین عامل عدم پیشرفت سیستان
کد مطلب: ۶۳۹۸۳
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۴
امام جمعه بنجار گفت: با توجه به مشکلات موجود در منطقه سیستان لزوم ایجاد تجمع بزرگ قانونی ور سفر وزیر کشور به سیستان الزامی است.
لزوم ایجاد تجمع بزرگ قانونی در سفر وزیر کشور به سیستان/ عدم وحدت و اتحاد میان نخبگان و سیاسیون منطقه بزرگترین عامل عدم پیشرفت سیستان
حجت الاسلام و المسلمین محمود پارسا در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: در سال حمایت از کالای ایرانی همه تلاش کنند تا تولید داخلی رونق بگیرد، اگر کشورهای غربی پیشرفت کردند از اقتصاد کشورشان حمایت کردند و این شعار در حکم فتوا و حکم شرعی بدانند تا تولید داخل شکوفا شود.

وی با اشاره به پتانسیل و ظرفیت سیستان که سرزمین اولین ها است اشاره کرد: چرا این منطقه با این همه ظرفیت محروم‌مانده؟ چرا نباید مسئولین رده بالای مملکت توجه ویژه ای به این منطقه نکنند؟

حجت الاسلام پارسا خاطرنشان کرد: علت اصلی عدم پیشرفت سیستان عدم وحدت و اتحاد میان نخبگان و سیاسیون منطقه است.

امام جمعه بنجار خاطرنشان کرد: سیستانی ها اعم از نمایندگان، نخبگان، سیاسیون و سران طوایف و مسئولین اگر دلسوز منطقه هستند و دغدغه رفع مشکلات را دارند ید واحد شوند، حب و بغض ها را رها کنند و بر سر منافع مشترک موضع واحد بگیرند تا مسئولین رده بالا هم به اینجا توجه ویژه کنند و در این شرایط بحرانی به جای حاشیه سازی و مطالب بی ارزش به دنبال رفع مشکلات باشند.

وی تاکید کرد: در سفر وزیر کشور به سیستان اگر دلسوز هستند تجمع بزرگ قانونی تشکیل بدهند و از او بخواهید مرز را هدفمند باز کند چرا باید چند تا سرمایه دار کانتینر دار از مرز استفاده کنند؟ چرا مرز سیستان را تبدیل به تهدید کردید در حالی که در همه جای جهان مرز فرصت است؛ باید همه با اتحاد و همدلی به فکر ابادانی سیستان عزیز باشند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark