داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
نورالهی: خودمان را برای قهرمانی آماده می کنیم/ عالیشاه: هواداران را وارد ورزشگاه‌ها کنید
کد مطلب: ۷۳۹۷۳
تاریخ انتشار:دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳
بازیکنان و مربی پرسپولیس پس از کسب پیروزی مقابل تراکتور به اظهارنظر پرداختند.
نورالهی: خودمان را برای قهرمانی آماده می کنیم/ عالیشاه: هواداران را وارد ورزشگاه‌ها کنید

به گزارش  اوشیدا به نقل از دانا؛ پرسپولیس در هفته بیست و نهم لیگ در قائمشهر در خانه موفق شد تراکتور را شکست داده و گام بلندی به سوی قهرمانی بردارد. بازیکنان و مربی پرسپولیس پس از کسب پیروزی مقابل تراکتور به اظهارنظر پرداختند.

*مطهری: می‌خواستیم خودمان کار را تمام کنیم

حمید مطهری مربی پرسپولیس پس از پیروزی پرسپولیس مقابل تراکتور اظهار داشت: تمام طراحی و برنامه‌ریزی ما این بود که خودمان کار را تمام کنیم.

وی ادامه داد: با بازیکنان صحبت کرده بودیم و آنها هم فوق‌العاده زحمت کشیدند و مقتدرانه کار کردند و توانستیم 3 امتیاز بازی را بگیریم.

*نوراللهی: خودمان را برای قهرمانی آماده می کنیم

احمد نوراللهی هافبک پرسپولیس بعد از پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل تراکتور اظهار داشت: خدا را شکر که این بازی را با موفقیت پشت سر گذاشتیم. شرایط سختی داشتیم. در نیمه اول هم موقعیت داشتیم اما روی غافلگیری در شروع نیمه دوم گل خوردیم. خدا را شکر همه بازیکنان تلاش کردند و از جان مایه گذاشتند و این بازی را بردیم. خودمان را برای بازی پایانی و قهرمانی آماده می کنیم.

وی درباره گلزنی برای تیمش در هفته های اخیر گفت: این گلزنی تلاش همه بازیکنان است. اینکه توانستیم بازی را برگردانیم، کار سختی بود که بازیکنان از جان مایه گذاشتند. تلاش می کنیم هواداران را خوشحال کنیم.

هافبک پرسپولیس درباره آخرین دیدار این تیم که تعیین کننده قهرمان لیگ برتر است گفت: زحمات ۱۵ ماه تلاش، دویدن و از جان مایه گذاشتن را باید در بازی با پیکان بگیریم. هواداران مطمئن باشند که بازی با پیکان را با پیروزی پشت سر می گذاریم.

نوراللهی درباره زدن سه گل به تراکتور گفت: گلی که دریافت کردیم شرایط را برای ما سخت کرد اما بازیکنان تلاش کردند و به بازی برگشتیم. امیدوارم در هفته آخر پیروز شویم و قهرمانی را به هواداران تقدیم کنیم.

*عالیشاه: هواداران را وارد ورزشگاه‌ها کنید

امید عالیشاه هافبک پرسپولیس پس از پیروزی تیمش برابر تراکتور اظهار داشت: در ابتدای بازی چند فرصت خوب داشتیم اما در نیمه دوم غافلگیر شدیم. بازیکنان نشان دادند که بین‌المللی هستند و خوب شرایط را مدیریت کردند و به بازی برگشتند. تنها حسرت من این است که هواداران حضور ندارند و جای آنها خالی است اما انرژی آنها باعث می شود که بازیکنان با همه توان در زمین بازی کنند.

وی افزود: امیدوارم هفته آخر قهرمان بشویم. در اکثر کشورهای دنیا کم‌کم تماشاگران وارد ورزشگاه می‌شوند. امیدوارم مشکل واکسیناسیون هرچه زودتر حل شود چون واقعا بدون تماشاگر، فوتبال روح ندارد و بازی‌ها کسل کننده است.

عالیشاه در واکنش به پرسشی در خصوص از دست دادن موقعیت های گل بسیار در این بازی توسط پرسپولیسی ها گفت: اگر همه توپ ها گل شود که بسکتبال می شود. باید موقعیت ایجاد کنی که چند تایش به گل تبدیل شود.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark