داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
نماینده مردم سیستان در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ؛
بسته شدن پرونده PMD موفقیتی که آن را مدیون رهبری هستیم
کد مطلب: ۴۱۴۷۳
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۰
نماینده مردم سیستان گفت: این موفقیت را در وهله اول مدیون هدایت، راهنمایی ها و درایت مقام معظم رهبری هستیم و بی شک جهت دهی ایشان بود که امروز چالش ۱۲ ساله را به پایان برد.
بسته شدن پرونده PMD موفقیتی که آن را مدیون رهبری هستیم
سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا در خصوص تصمیم شورای حکام درباره PMDگفت: این موفقیت را در وهله اول مدیون هدایت، راهنمایی ها و درایت مقام معظم رهبری هستیم و بی شک جهت دهی ایشان بود که امروز چالش ۱۲ ساله را به پایان برد.

نماینده مردم سیستان در مجلس نهم شورای اسلامی به تاثیر مخالفان و منتقدان در بسته شدن پرونده هسته ای اشاره کرد و گفت: منتقدین و مخالفین با اعلام نظرهایشان تیم مذاکره کننده را هدایت کردند تا در مسیر غرب آنها را تحت فشار قرار ندهد.

حسینی بیان نمود: همواره عدم اعتماد به آمریکا سر لوحه کار بود و این نکات در کنار هم باعث شد امروز موفق به بسته شدن پرونده ظالمانه علیه کشورمان باشیم.

وی اظهار کرد: مقاومت ملت ایران در مقابل تحریم ها و حضور پرشور در عرصه های مختلف و حمایت از نظام جمهوری اسلامی در کنار تلاش های تیم مذاکره کننده هسته ای در این موفقیت اثر گذار بود.

این نماینده مجلس با موفق دانستن بسته شدن پرونده PMD ،عنوان کرد: با تمام فشارهایی که غرب وارد کرد در نهایت پرونده هسته ای ایران به جایی رسید که مدنظر آنها نبود. هر چند که صفر تا صد قطعنامه مطلوب نظر ما نبود اما وقتی آن را با شرایط گذشته و اهداف غربی ها برای نابودی کامل فن آوری هسته ای کشور مقایسه کنیم، می توان گفت بسته شدن PMD موفقیت بود.

وی بار دیگر با تاکید بر اینکه این موفقیت را مرهون تدابیر مقام معظم رهبری هستیم، اظهار کرد: با تحقق وحدت و همدلی بین مسئولان و انسجام در پیشبرد پرونده ظالمانه علیه ایران برای همیشه بسته شد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark