داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
سرکرده داعش مهره سوخته خود آمریکایی ها بود/برخی از سیل زدگان سیستان هنوز بدون خانه هستند
کد مطلب: ۶۸۳۹۳
تاریخ انتشار:جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۵
نماز جمعه شهرستان هیرمند به امات حجت الاسلام گزمه در مصلی الغدیر برگزار شد.
سرکرده داعش مهره سوخته خود آمریکایی ها بود/برخی از سیل زدگان سیستان هنوز بدون خانه هستند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در خطبه های نماز جمعه گفت: پرچم انقلاب اسلامی به دست صاحب اصلی آن امام زمان (عج) خواهد رسید اما باید ما نیز در این راه تلاش کنیم.
وی به کشته شدن سرکرده داعش اشاره کرد و افزود: از نظر ما ابوبکر البغدادی سال ها قبل توسط رزمندگان اسلام کشته شده است چرا که بعد از پیروزی جبهه مقاومت او یک مهره سوخته محسوب می شد
حجت الاسلام گزمه بیان داشت: این سرنوشت همه کسانی است که به ظلم روی می آورند.
خطیب جمعه هیرمند بیان داشت: دشمنان برای سرپوش گذاشتن شکست خود در برابر جبهه مقاومت یک مهره سوخته را حذف کرده اند تا خود را پیروز میدان نشان دهند.
وی گفت: مسئولین هشدار های حضرت آقا را سرلوحه کار قرار دهند تا در دام دشمنان گرفتار نشوند چرا که دشمن همواره سعی در تضعیف کشورها و افزایش منافع خود دارد.
حجت الاسلام گزمه گفت: فتنه همواره از سوی دشمنان ایجاد خواهد شد ، لذا باید همه نیروها آمده و مراقب باشند تا دشمن نتواند به اهداف ظالمانه خود نزدیک شود.
وی تصریح کرد: فتنه ممکن است در کشورهای همسایه نیز رخ دهد ، امروز دشمن از طریق فضای مجازی سعی در تحریک مردم بر علیه امت اسلامی دارد که با هوشیاری می توان آن را خنثی کرد.
وی گفت: جنگ امروز اقتصاد را هدف قرار داده است ، لذا باید تلاش کرد تا زیر ساخت ها را فراهم کرد و در راه پیشرفت گام محکمی برداشت.
وی ادامه داد: با وجود اینکه چند ماه از سیل منطقه سیستن می گذرد سیل زدگان هنوز وارد خانه های خود نشده اند که این امر تلاش بیشتر مسئولین را می طلبد.


انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark