داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
مولوی حسن زهی؛
خودکفایی و اقتدار ثمره انقلاب اسلامی/ عمران و آبادانی در سراسر کشور ملموس است
کد مطلب: ۵۷۲۲۳
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۲۰
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون عنوان کرد: به مدد انقلاب اسلامی و رهبری امام راحل و آیت الله خامنه ای خودکفایی و اقتدار ایران اسلامی در جهان زبانزد شده است.
خودکفایی و اقتدار ثمره انقلاب اسلامی/ عمران و آبادانی در سراسر کشور ملموس است
مولوی عبدالله حسن زهی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی، عزت و اقتدار به کشور بازگشت به طوری که دیگر ایران مستعمره و دست نشانده هیچ کشور و حکومتی نشده است.

وی اظهار داشت: به برکت انقلاب اسلامی در سراسر کشور شاهد عمران و آبادانی در تمامی عرصه ها هستیم به طوری که عدالت آموزشی، بهداشتی، شغلی، رفاهی و اجتماعی در همه جای کشور ملموس و قابل مشاهده است.

امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون با بیان اینکه، صنایع دستی و صنایع ملی به بهترین جایگاه خود با پیروزی انقلاب رسیده است تصریح کرد: ایران اسلامی به آن لیاقتی که هر حکومت الهی آرزوی دستیابی به آن را دارد رسیده است.

حسن زهی با عنوان اینکه، ثمرات انقلاب نه تنها به اقشار مختلف جامعه و طبقات پایین بلکه به سایر کشورهای مظلوم و آزاده جهان رسیده است تاکید کرد: ایران اسلامی پشتوانه تمامی کشورهای محروم و مظلوم جهان است چرا که یکی از اهداف و فلسفه های وجودی انقلاب حمایت از مظلومان و محرومان است.

وی پایان گفت: طبق فرمایش خداوند در قران کریم اگر انسان ها در راستای هدایت قرار گیرند به طور حتم نعمات برای آنان فرستاده می شود و این امر نشان دهنده در مسیر هدایت قرار گرفتن ملت ایران می باشد چرا که با پیروزی انقلاب نعمات فراوانی به کشور رسیده است.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark