داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه زابل :
مسئله مافیای دام در مرز سیستان بررسی شود/آب های ژرف پروژه امید بخشی در سیستان است
کد مطلب: ۶۵۰۵۳
تاریخ انتشار:جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵
امام جمعه زابل گفت: مقرر شده بود تا بازرسانی جهت پیگیری و تحقیق در خصوص حل مسائل آب های ژرف و همچنین مافیای ورود دام، به سیستان سفر کنند اما هنوز نتیجه ای در این خصوص حاصل نشده است.
مسئله مافیای دام در مرز سیستان بررسی شود/آب های ژرف پروژه امید بخشی در سیستان است
به گزارش پایگاه خبریر اوشیدا؛ ححت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه شهر زابل در خطبه های نماز جمعه زابل گفت: تبعیض ها و بی توجهی های فراوان سیمای استان در خصوص منطقه سیستان،جهت پوشش وقایع و اتفاقات مثبت و گاهی بی نظیر در کشور بی کفایتی مدیرکل صدا و سیمای استان را باز گو می کند در حالی که برای اولین بار در برخی از برنامه ها نظیر جشن تکلیف در مصلی المهدی(عج) که با حضور کلیه دانش آموزان شهرستان برگزار شده بود و طرح بی نظیر کتابخانه سیار شهید حججی دارالولایه سیستان اشاره نمود.

وی افزود: مقرر شده بود تا بازرسانی جهت پیگیری و تحقیق در خصوص حل مسائل آب های ژرف و همچنین مافیای ورود دام، به سیستان سفر کنند اما هنوز نتیجه ای در این خصوص حاصل نشده است.

امام جمعه زابل افزود: پس از زحمات و تلاشهای مردم فهیم،رسانه های مطالبه گر و نماینده بسیجی،ولایی و پیگیر شهرستان جناب دکتر دهرده مجددا این دکل به منطقه باز گردانده شده که از همه این عزیزان کمال تقدیر و تشکر را داریم اما چرایی جمع آوری دکل هنوز در اذهان باقی است که نکند افرادی دانسته یا ندانسته در طرح و پازل دشمن قرار گرفته اند تا پروژه نا امیدی را در دل مردم این منطقه کلید بزنند.

وی افزود تشکر می کنیم از فرماندار پیشین شهرستان زابل به منظور تلاشها و زحماتی که در دوران مسئولیت خود بدون هیچ چشم داشتی متحمل شدند و همچنین تبریک انتصاب فرماندار جدید شهرستان زابل جناب مهندس گنجی و آرزوی موفقیت برای ایشان در حل و مرتفع ساختن معضلات و مشکلات مردم منطقه و ایجاد تحول نوید بخش در منطقه دارالولایه سیستان.
انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark