داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار نیمروز:
تلفات کرونا به سرعت در حال افزایش است/مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند
کد مطلب: ۷۲۱۶۳
تاریخ انتشار:شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۷
محمد علی قهرمانی گفت: کاهش تماس و قطع زنجیره انتقال یکی از مهمترین راهبردهای پیشگیری و کنترل همه گیری بیماری کرونا است.
تلفات کرونا به سرعت در حال افزایش است/مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند
محمد علی قهرمانی فرماندار شهرستان نیمروز در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: باتوجه شیوع گسترده ویروس کرونا و اتخاذ محدودیت های جدید در سطح کشور از از ۲۰ آبان ماه به مدت یک ماه تمامی واحدهای صنفی و مشاغل غیرضروری از ساعت ۱۸ تعطیل می شود و کسبه هایی که دستورالعمل های ابلاغی را رعایت نکنند پلمپ خواهند.

قهرمانی با اشاره به اینکه بیماری کرونا به سرعت در حال گسترش است و تلفات انسانی بر جای می گذارد گفت : کاهش تماس ها و قطع زنجیره انتقال یکی از مهمترین راهبردهای پیشگیری و کنترل همه گیری بیماری کرونا است.

وی خاطر نشان کرد: استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، پرهیز از دورهمی های خانوادگی و عدم شرکت در مراسم جشن و عزا و تجمعات می تواند به قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا بسیار کمک کند.

فرماندار شهرستان نیمروز بیان کرد : علیرغم تمام هشدارها به شهروندان متاسفانه بعضی از افراد نسبت به برگزاری مراسم های عزا و عروسی اقدام می کنندکه اعضای ستاد موظفندضمن اتخاذ تدابیر لازم در صورت ضرورت برخورد جدی با برگزار کنندگان اینگونه مراسمات را در دستور کار خود قرار بدهند.

وی گفت: از ابتدا شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از۱۵۰ نفر تست کرونای آنها مثبت شده است که از این تعداد متاسفانه ۱۰ نفر فوت نموده وبقیه بهبود یافته اند‌.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark