داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
در جلسه کمیسیون بانوان شورا شهر زابل مطرح شد؛
لزوم بهره برداری از سنت های اجدادی در ایجاد بازارچه بانوان/ شهرداری اقدامات مربوط به پارک بانوان را در اولویت قرار داده است
کد مطلب: ۶۲۳۲۶
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۹
شهردار زابل گفت: به منظور رفاه حال بانوان سیستانی، شهرداری اقدامات مربوط به پارک بانوان را در اولویت قرار داده است.
لزوم بهره برداری از سنت های اجدادی در ایجاد بازارچه بانوان/ شهرداری اقدامات مربوط به پارک بانوان را در اولویت قرار داده است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حمید نوری در چهارمین جلسه کمیسیون بانوان شورای اسلامی که در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر زابل برگزار شد، عنوان کرد: با توجه به سفر اخیر ریاست جمهوری، شروع کارها در محل پارک بانوان با تاخیر انجام شد که در این راستا مراحل اولیه پاکسازی اراضی واقع در مکان مورد نظر برای پارک بانوان و بازارچه اقتصاد مقاومتی به زودی عملی می شود.

وی اضافه کرد: شهرداری اقدامات مربوط به پارک بانوان را در اولویت قرار داده تا در راستای خدمات رسانی به بانوان، گام‌های ثمربخش برداشته شود.

در ادامه رئیس شورای شهر و عضو کمیسیون بانوان ابراز کرد: ترجیح داده می‌شود زمان بیشتری صرف شود اما سعی بر آن شود تا کارها با کیفیت بهتر و به صورت فاز به فاز، به پیش رود.

مهدی سرگلزایی خاطرنشان کرد: سعی شود از سنت های آبا و اجدادی در احداث و طرح‌های بازارچه، استفاده و از خیرین زن هم دعوت به همکاری شود.

گفتنی است؛ در پایان مقرر شد: پردل مسئول طراحی نقشه های مربوط به پارک بانوان تا ۱۸ روز آینده نسبت به ارائه طرح و نقشه های بازارچه و پارک بانوان اقدام کرده که پس از آن کارهای اولیه احداث تا عید نوروز سال ۹۷،توسط شهرداری و دیگر سازمانهای که اظهار همکاری کردند،عملیاتی شو.

انتهای پیام/ س ب
Share/Save/Bookmark