داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
امام جمعه زابل بیان کرد:
آمریکایی ها اهل نیرنگ و تزویر هستند/ اینکه می گویند زمان قدرت موشکی نیست به دور از عقل است
کد مطلب: ۴۵۲۲۶
تاریخ انتشار:جمعه ۱۳ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۸
امام جمعه شهرستان زابل گفت: آمریکایی ها غیرقابل اعتماد هستند همانگونه که رهبر انقلاب در مراحل مذاکرات فرمودند آمریکا، غربی ها و استکبار جهانی در برهه های مختلف امتحان خود را پس داده اند.
آمریکایی ها اهل نیرنگ و تزویر هستند/ اینکه می گویند زمان قدرت موشکی نیست به دور از عقل است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: حجه الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا به خبرنگار ما گفت: آمریکایی ها نشان دادند که اهل نیرنگ و تزویر بوده و نگرانی ها بی دلیل نبوده است.

وی با بیان، آمریکا چهره پلید خود را نشان داده است افزود: در حالی که مذاکرات مابین تنها مذاکرات هسته ای و یکی از تعهدات لغو تحریم ها بوده اما همزمان قبل از اجرای برجام، تحرکات خبیثانه ای در مبحث حقوق بشر و قدرت موشکی از خود نشان داده است.

وی با عنوان مردم و دولتمردان بدانند دشمن قابل اعتماد نیست گفت: دشمن به دنبال براندازی حکومت بوده بنابراین همه با هوشیاری کامل و با قدرت مثال زدنی خود پابرجا و گوش به فرمان ولی فقیه باشند.

وی گفت: رمز موفقیت ملت ایران، اقتدار و پابرجایی در مقابل دشمن است.

وی اظهار داشت: بعضی وقت ها، بر زبان بعضی افراد سخنانی از قبیل وقت مذاکره بوده نه قدرت موشکی آمده که این سخنان به دور از عقل می باشد.

امام جمعه شهرستان زابل اظهار داشت: هر انسان عاقلی می داند که کشوری توانایی و قدرت سخن گفتن با سایر کشورها را داشته که قدرت نظامی داشته باشد.

حجه الاسلام و المسلمین کیخا در تاکید فرمایش رهبری مبنی بر اگر قدرت نظامی نداشته باشیم هر کشور فزرتی مزاحمت برای کشورمان ایجاد میکند ادامه داد: اگر ما مسلح نباشیم و قدرت نظامی خود را افزایش ندهیم هر کشوری به راحتی به خود اجازه داده ایران را مستعمره خود کند.

وی در پایان تاکید کرد: نباید افرادی که دارای عناوین و سمت در کشور بوده حرفی را بیان نمده که خشنودی دشمن را دربرداشته باشد.

انتهای پیام/۱۴۵۷
Share/Save/Bookmark