داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار زابل خبر داد؛
بازگشایی تالارهای عروسی با ظرفیت محدود/متخلفین در انتظار جریمه های سنگین باشند
کد مطلب: ۷۳۹۸۲
تاریخ انتشار:سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۷
عباسعلی ارجمندی گفت: هر یک از تالارهای عروسی موظف هستند تنها ۵۰ درصد ظرفیت خود مهمان دعوت کنند.
بازگشایی تالارهای عروسی با ظرفیت محدود/متخلفین در انتظار جریمه های سنگین باشند
به گزارش اوشیدا؛ این روزها یکی از مهمترین عواملی که باعث افزایش بیماری کرونا در مناطقی همچون زابل شده است وجود تجمعات و برگزاری مراسمات عروسی است.

بسیاری از شهروندان بر این بارو هستند که با کنترل تجمعات می توان تا حد زیادی از افزایش بیماری کرونا جلوگیری کرد.

در همین رابطه بیشتر از یک ماه تالارهای عروسی در زابل بسته شد تا مردم از تجمعات و ویروس منحوس کرونا دور بمانند اما در اقدامی عجیب این مردم بودند که مراسمات را به خانه بردند و باعث به خطر انداختن جان عده ای نیز شدند.

با این حال تالارهای عروسی پس از کش و قوس های بسیاری مجدداً بازگشایی شدند که این موضوع موجب نارضایتی عده ای از شهروندان که نگران سلامت خود هستند شده است.


تالار ها با ظرفیت محدود باز هستند


عباسعلی ارجمندی فرماندار شهرستان زابل در همین رابطه به خبرنگار ما گفت: به دلیل نزدیک بودن ماه های محرم و صفر و پس از آن پیشبینی پیک جدید کرونا در منطقه تالارهای عروسی با ظرفیت های محدود بازگشایی شده اند.

وی افزود: هر یک از تالارهای عروسی موظف هستند تنها ۵۰ درصد ظرفیت مهمان دعوت کنند تا مردم در این مکان ها با فاصله بیشتر و رعایت اصول بهداشتی از هم قرار گیرند.

فرماندار زابل خاطرنشان کرد: علت اصلی بازگشایی تالارها برگزاری مراسمات عروسی بود که بارها به علت کرونا لغو گردیده اند چرا که پس از ایام محرم و صفر نیز پیشبینی می شود منطقه سیستان در یک پیک جدید کرونایی قرار گیرد.

ارجمندی تصریح کرد: هر یک از تالارهای عروسی که از قوانین جدید پیروی نکند بلافاصله پلمپ خواهد شد و اجازه برگزاری مراسم دیگر به آنها داده نخواهد شد.


تمنهای پیام/
Share/Save/Bookmark