داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی زابل:
اهانت غرب به پیامبر گرامی اسلام نشانه ترس از گسترش اسلام ناب محمدی(ص) است
کد مطلب: ۳۶۴۴۲
تاریخ انتشار:جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۲
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی زابل گفت: امروز شاهد گسترش روزافزون دین مبین اسلام در بین جوامع غربی هستیم که این مسأله موجب نگرانی سران کشورهای غربی شده است.
اهانت غرب به پیامبر گرامی اسلام نشانه ترس از گسترش اسلام ناب محمدی(ص) است
حجت الاسلام محسن عارفی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان زابل در گفتگو با خبرنگار اوشیدا اظهار داشت: در پی اهانت نفرت انگیز دشمنان اسلام به ساحت نورانی پیامبر اعظم(ص) مردم ولایتمدار زابل با راهپیمایی و اعتراض نسبت به این عمل خبیث بعد از اقامه نماز جمعه نفرت خود را از سیاست‌های خصمانه صهیونیسم، آمریکا، فرانسه و دیگر سران استکبار جهانی اعلام و بازنشر کاریکاتور اهانت آمیز به ساحت قدسی پیامبر اکرم (ص) را محکوم خواهند کرد.

حجت الاسلام عارفی با بیان این که اهانت غرب به پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) نشانه ترس از گسترش اسلام ناب محمدی است، افزود: امروز شاهد گسترش روزافزون دین مبین اسلام در بین جوامع غربی هستیم که این مسأله موجب نگرانی سران کشورهای غربی شده است.

وی تصریح کرد: کشورهای غربی برای جلوگیری از پیشروی اسلام ناب محمدی(ص) دست به کار غیراخلاقی و توهین به پیامبر گرامی اسلام(ص) زدند، اما این کار ننگین آن‌ها موجب روشن شدن افکار و اذهان عمومی جهان بشریت شد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی زابل افزود: اتخاذ چنین سیاستهای نه تنها بر وحدت امت اسلامی خدشه ای وارد نمی کند بلکه با بصیرت و بیداری زمینه فروپاشی پایه های سست و پوشالی استکبار جهانی را فراهم می نماید.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark