داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
زهک آماده میزبانی از صدها هزار مسافر نوروزی
کد مطلب: ۶۶۴۱۲
تاریخ انتشار:سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۲
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان زهک گفت: شهرستان زهک به عنوان قطب گردشگری منطقه سیستان آماده میزبانی از مسافران نوروزی است.
زهک آماده میزبانی از صدها هزار مسافر نوروزی
کاظم میر شهرکی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا؛ شهرستان زهک آماده میزبانی از گردشگران در ایام نوروز است.
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان زهک افزود: روستای قلعه نو، دهانه غلامان ، زاهدان کهنه ، جنگل های جزینک و مجموعه تفریحی چاه نیمه از جمله مکان هایی است که در ایام نوروز بیشتری بازدیدکننده را در شهرستان زهک دارد.
وی ادامه داد : با همکاری آموزش و پرورش شهرستان زهک همانند سال های گذشته دو مکان جهت اسکان مسافرین نوروزی در نظر گرفته خواهد شد.
میر شهرکی با بیان اینکه در نوروز سال گذشته تعداد ۶۵۴ هزار و۳۴۴ نفر از کل جاذبه های تفریحی و گردشگری شهرستان زهک بازدید کردند افزود: با توجه به ورود سیلاب به بخش هایی از کانال های خشک شده میزان گردشگران نسبت به سال گذشته افزایش خواهد داشت.
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان زهک بیان کرد: تعداد دو اقامتگاه بومگردی فعال در روستای قلعه نو و یک اقامتگاه بومگردی در روستای پلگی سید این شهرستان نیز میزبان شب نشینی و اقامت مسافران نوروزی خواهد بود.
وی گفت: برنامه های متنوعی برای میزبانی هرچه بهتر مسافران نوروزی در شهرستان زهک تدارک دیده شده است.
میر شهرکی همچنین به بازارچه دائمی صنایع دستی در شهرستان زهک اشاره کرد و اظهار داشت:این بازارچه در ورودی شهرستان زهک دایر است و مسافران نوروزی می توانند ضمن خرید از کارآفرینان با صنایع دستی بومی منطقه سیستان آشنا شوند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark