داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
هافبک ژاپنی برنامه‌های استقلال را خنثی کرد
کد مطلب: ۶۶۵۰۲
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰
پیشکسوت آبی‌های تهران گفت: در این بازی خط میانی ما عملکرد خوبی نداشت و به نظر من باخت ما به خط میانی تیم حریف بود.
محمد نوری پیشکسوت استقلال تهران در خصوص شکست این تیم مقابل الدحیل قطر در شب اول لیگ قهرمانان آسیا گفت: استارت استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خوب نبود قبلاً هم گفته بودم عیار استقلال در این بازی‌ها مشخص می‌شود. الدحیل تمام نقاط قوت استقلال را به خوبی آنالیز کرده بود، کناره‌ها را بسته بود به خاطر فاصله بین خط هافبک و خط دفاعی استقلال یک حفره در میانه زمین این تیم ایجاد شده بود. هافبک ژاپنی این تیم ستاره زمین بود. او هم خوب بازی کرد و هم پاس گل داد. در واقع برنامه‌های استقلال را در میانه زمین خنثی کرد.

نوری در ادامه گفت: زور استقلال در این بازی کم بود و آن شادابی لازم را نداشت. به نظر من استقلال برای گل زدن برنامه‌ای نداشت. ما از پاتوسی انتظار بالایی داشتیم اما تیم حریف او را عملاً منطقه به منطقه بسته بود. بازیکنان الدحیل با حوصله بازی می‌کردند با توجه به اینکه تیم‌های عربی معمولاً در خط دفاع ضعف دارند اما با آمدن بن‌عطیه خط دفاع آنها تقویت شده بود او به خوبی تیمش را از عقب زمین هدایت می‌کرد و در خط دفاع نیز عملکرد خوبی داشت و در مجموع باید بگویم الدحیل با برنامه بازی کرد و حق استقلال در این بازی باخت بود.

بیشتر بخوانید:
ورمزیار: استقلال آماتور بود و الدحیل حرفه‌ای
پیشکسوت استقلال در خصوص ترکیب اولیه این تیم گفت: استقلال با همان ترکیبی که در لیگ به زمین می‌رفت بازی را شروع کرد با این ترکیب در لیگ موفق بود اما باید توجه کنیم که بازی‌های آسیایی فرق می‌کنند. باید بازیکنانی در زمین حاضر شوند که از نظر روحی بتوانند مدیریت داشته باشند. در این بازی خط میانی ما عملکرد خوبی نداشت و به نظر من باخت ما به خط میانی بود که بازی را در میانه زمین به الدحیل داده بود و آنها می‌توانستند از روزنه‌های استقلال به خوبی استفاده کنند.

وی در خصوص تعویض‌های تیم استقلال گفت: تعویض‌های استقلال دیر انجام شد. خسرو حیدری مدت زیادی است که در لیگ بازی نکرده و وقتی ناگهان وارد بازی اینچنینی می‌شود نمی‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد. با آمدن او مشخص بود که استقلال سعی دارد به سانتر از کناره‌ها روی بیاورد اما تیم الدحیل، بن‌عطیه را در خط دفاع داشت که اجازه استفاده از سانترها را به بازیکنان استقلال نمی‌داد. تعویض ایسما تعویض بدی نبود. به نظر من مرتضی تبریزی می‌توانست در این بازی به استقلال کمک کند.

نوری در پایان گفت: استقلال باید برای بازی‌های بعدی روی نقاط ضعفش کار کند. بازیکنان باید ریکاوری خوبی انجام دهند تا انشاءالله در مسابقات آینده بازی‌های بهتری انجام دهند و این نتیجه را جبران کنند.منبع: فارس
Share/Save/Bookmark