داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
با فرا رسیدن زمستان؛
حواله سوخت بین ۱۹۰ مسجد و مرکز قرانی توزیع شد/ ۱۳۰ هیئت مذهبی در انتظار دریافت سوخت
کد مطلب: ۶۲۵۴۲
تاریخ انتشار:سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۱
رئیس اداره تبلیغات اسلامی زابل گفت: اداره تبلیغات اسلامی زابل بین ۱۹۰ مسجد، حسینیه و مراکز قرآنی در آستانه فصل سرما حواله نفت توزیع کرد.
حواله سوخت بین ۱۹۰ مسجد و مرکز قرانی توزیع شد/ ۱۳۰ هیئت مذهبی در انتظار دریافت سوخت
حجت الاسلام و المسلمین محسن عارفی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: با توجه به سرمای شدید منطقه سیستان و گستردگی مساجد، حسینیه ها و مراکز قرآنی حواله سوخت بین مراکز قرانی و مساجد شهرستان زابل توزیع شد تا مومنان خداجوی با سرما در این مراکز مواجه نشوند.

وی افزود: علیرغم نیاز شدید به سوخت برای گرم نگه داشتن این مراکز تنها ۱۰۸ هزار لیتر نفت سفید تخصیص یافته که نیازمند افزایش و حمایت بیشتر مسئولین می باشد.

حجت الاسلام عارفی خاطرنشان کرد: ۱۳۰ هیئات مذهبی تا کنون موفق به دریافت سهمیه نفت نشده اند که با پیگیری های فرماندار زابل و همکاری شرکت نفت امید داریم تا روزهای آینده نیز تخصیص یابد.

رییس تبلیغات اسلامی زابل در ادامه به برگزاری جلسه توجیهی حمایت محتوایی و مالی از برنامه های روحانیون مساجد و مدارس منطقه سیستان اشاره و تصریح کرد: جلسه توجیهی حمایت محتوایی و مالی از برنامه های روحانیون مساجد و مدارس منطقه سیستان با حضور روحانیون و ائمه جماعات مساجد منطقه سیستان برگزار شد.

وی اضافه کرد: این جلسه با هدف پشتیبانی از طرحها و دغدغه‌های روحانیون فعال و جذب جوانان و نوجوانان به پایگاه‌های انسان ساز مساجد و آشنایی با معارف دینی و انقلابی تشکیل شد.

حجت الاسلام عارفی اذعان داشت: معاونت تعلیم و تربیت سپاه سلمان با همکاری ائمه محترم جمعه و روسای ادارات اسلامی منطقه سیستان در نظر دارد تعدادی از مبلغین و روحانیون فعال مساجد را به صورت هدفمند با روشهای نوین و جذاب فرهنگی آشنا و با حمایت برنامه ای، مالی و امکاناتی بر پویایی مساجد، محلات و کاهش آسیب های اجتماعی بیفزاید.

انتهای پیام/ ف ب
Share/Save/Bookmark