داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
تجمع در اعتراض به نابسمانی‌های بازار مسکن
کد مطلب: ۷۲۵۳۲
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۲۱
جمعی از دانشجویان انقلابی در اعتراض به افزایش قیمت مسکن و نابسمانی‌های این حوزه مقابل وزارت راه و شهرسازی تجمع کردند.
تجمع در اعتراض به نابسمانی‌های بازار مسکن
به گزارش  اوشیدا به نقل از راه دانا؛ جمعی از دانشجویان انقلابی عصر امروز در اعتراض به افزایش قیمت مسکن و نابسمانی‌های این حوزه مقابل وزارت راه و شهرسازی تجمع کردند.

دانشجویان در این تجمع که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه‌های بزرگ تهران و با عنوان «فریاد مستضعفان» برگزار شده، با سردادن شعارهایی خواستار رسیدگی به وضعیت بازار مسکن شدند.

 

« تورم؛ گرانی، پاسخگو باش روحانی»، « خواسته هر مسلمان؛ مسکن مستضعفان»، « درد ما؛ درد ما، وزارت راه ما» و... از شعارهایی بود که توسط دانشجویان فریاد زده شد.

دانشجویان همچنین با سردادن شعار « دولت پر ادعا؛ مسکن مهر شد هوا» نسبت به عدم اجرای طرح مسکن مهر از سوی دولت، انتقاد کردند.


تجمع کنندگان با در دست‌نوشته‌هایی نسبت به سیاست‌های دولت در حوزه مسکن انتقاد کردند.

دانشجویان همچنین دست نوشته های همچون « وزیر مسکن وقت؛ مردم و کردی بدبخت» مدیریت عباس آخوندی در وزارت راه را عامل بسیاری از نابسمانی های حوزه مسکن دانستند.


سامان‌دهی بازار مسکن و تأمین سرپناه برای مستضعفان مطالبه اصلی دانشجویان انقلابی در این تجمع بود.

* مسئولان اجرایی علیرغم سفارش امام و رهبری کاری برای تامین مسکن مردم نمی‌کنند

هادی ژیان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) در این تجمع گفت: امام خمینی؛ انقلابیون و رهبر معظم انقلاب بارها گفتند که با یک انقلاب، سیستم فاسد و تبهکار قبلی عوض نمی‌شود و باید تلاش و همت جدی گذاشت تا دستگاه‌ها اصلاح شود.

وی افزود: امام خمینی و رهبر انقلاب بارها برای تامین مسکن کارگران، مستضعفان و زاغه‌نشینان و مردم عادی سفارش کردند اما سال‌هاست دستگاههای اجرایی کشور کاری انجام نمی‌دهند و برخی مسئولان در کاخ‌های خود مانده‌اند.

* چهارشنبه های اعتراضی دانشجویان

این دانشجویان چهارشنبه هفته گذشته هم در اعتراض به افزایش قیمت ها مقابل وزارت صنعت تجمع کرده بودند و قرار است هفته های آینده هم این تجمعات را ادامه دهند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark