داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
مدرس معارف اسلامی دانشگاههای زابل در گفتگو با اوشیدا؛
ترویج بدحجابی و کم رنگ نمودن عفاف در جامعه اسلامی بدترین پیامد استفاده از ماهوراه است
کد مطلب: ۳۷۱۶۲
تاریخ انتشار:يکشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۸
مدرس معارف اسلامی دانشگاههای زابل گفت: از بین بردن بنیان و اساس خانواده و ترویج فرهنگ غرب و مصرف گرایی در جامعه از جمله اهداف دشمنان در راه اندازی و پشتیبانی از شبکه های ماهوراه ای است.
ترویج بدحجابی و کم رنگ نمودن عفاف در جامعه اسلامی بدترین پیامد استفاده از ماهوراه است
برات حمیدیان مدرس معارف اسلامی دانشگاههای زابل در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ضمن تبیین مشکلات و معضلات ناشی از ماهواره در خانواده و جامعه ایرانی پیرامون مباحثی از قبیل نقش ماهواره در تغییر تدریجی باور ها و مدیریت افکار، معرفی شبکه های ماهواره ایی فارسی زبان، بر شماری تهدیدات و آسیب های ماهواره و ارائه راهکارهای مذهبی محلی و بومی برای مقابله با دجال واره ها مطالبی ایراد نمود.

حمیدیان اظهار داشت : جنگی که امروز دشمنان در فضای فرهنگی به راه انداخته اند بسیار مخرب تر از جنگ نظامی است.

وی افزود: ترویج فرهنگ ابتذال، عادی سازی خیانت زن و شوهر به همدیگر، رابطه های قبل از ازدواج، دوستی با جنس مخالف، رفتارهای جنسی زننده و رابطه نامشروع را از جمله محتویات این شبکه های فارسی زبان برشمرد.

مدرس معارف اسلامی دانشگاههای زابل با بیان اینکه شبکه‌های اجتماعی اینترنتی و شبکه‌های متنوع ماهواره‌ای به‌تدریج در فکر و ذهن افراد رسوخ می‌کند افزود: تاثیر پذیری افراد از ماهواره یک تاثیر پذیری انباشتی و تراکمی است که بدون اینکه فرد متوجه شود در مدت زمان مشخصی باعث تغییرات و تحولاتی در شخصیت و رفتار او می شود که در نتیجه به تزلزل پایه‌ها و فروپاشی نظام خانواده منجر می‌شود.

وی گفت: از بین بردن بنیان و اساس خانواده و ترویج فرهنگ غرب و مصرف گرایی در جامعه از جمله اهداف دشمنان در راه اندازی و پشتیبانی از شبکه های ماهوراه ای است.

حمیدیان با اشاره به پیامدهای مخرب ماهوراه تصریح کرد : ترویج بدحجابی و کم رنگ نمودن عفاف در جوامع اسلامی بدترین پیامد و تاثیر استفاده از ماهوراه است که باید خانواده ها در این زمینه هوشیار باشند.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark