داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
اوضاع "کیش ؛ میشی" سفرهای هاشمی و روحانی/ از عزیمت تفریحی به کیش تا کباب با گوشت میش
کد مطلب: ۴۴۹۲۰
تاریخ انتشار:سه شنبه ۳ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۸
سفر های تفریحی خانواده هاشمی رفسنجانی روز گذشته نیز در رسانه ها مورد توجه قرار گرفت.
اوضاع "کیش ؛ میشی" سفرهای هاشمی و روحانی/ از عزیمت تفریحی به کیش تا کباب با گوشت میش
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: سفر های تفریحی خانواده هاشمی رفسنجانی روز گذشته نیز در رسانه ها مورد توجه قرار گرفت.

سابقه حاشیه سفرهای خانواده رفسنجانی به خاطرات اکبر رفسنجانی از جت اسکی سواری خودش و مهدی (پسرش که هم اکنون در زندان است) در آبهای سد لتیان و همزمان با روزهای عاشورا و تاسوعا بر می گردد. آخرین بار نیز سفر فائزه رفسنجانی به چند ایالت آمریکا در بهمن و اسفند ماه ۹۴ برای این خانواده حاشیه ساز شده بود.

اما روز گذشته در اولین روز سال نو هاشمی رفسنجانی به همراه خانواده و فامیل در قالب گروهی ۱۳۰ نفره وارد جزیره کیش شدند و جالب اینجاست که مورد استقبال رسمی نیز قرار گرفتند.

بعد از رفسنجانی؛ حسن روحانی نیز که ظاهرا علاقه زیادی به تفریح در آبهای خلیج فارس دارد ظهر امروز برای چندمین بار در دو سال ریاست جمهوریش وارد این جزیره شد.

البته ظریف، وزیر خارجه کابینه یازدهم با ابراز ناراحتی از اینکه چندی است نتوانسته است به سفر تفریحی برود گفته است: به دلیل مشغله زیاد ۶ ماه!! است که نتوانسته به ویلای شمالش برود!!

سفر هاشمی رفسنجانی و حسن خمینی به شمال کشور نیز با تصاویری که از رانندگی سید حسن و حضور رفسنجانی در کنارش در جاده های شمال منتشر شد از اخبار سفری مسئولین در هفته های اخیر بود.

گفتنی است سفرهای هاشمی رفسنجانی سالهای گذشته نیز با اخبار و تصاویری مثل خوردن کباب میش بر سر سفره شیوخ عربستان سابقه خبر سازی داشته است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : مرصاد
    عکاس :