داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
برخی مانع خاموش کردن شعله‌های کرونا شدند/ خاطره ای از رهبر انقلاب درباره دریافت واکسن کرونا
کد مطلب: ۷۳۳۶۰
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۳
حریرچی گفت: برخی در ستاد کرونا مانع شدند تا از فرصت نوروز برای خاموشی شعله‌های کرونا استفاده کنیم و نمی‌توانم اسامی این افراد را بگویم.
برخی مانع خاموش کردن شعله‌های کرونا شدند/ خاطره ای از رهبر انقلاب درباره دریافت واکسن کرونا

به گزارش اوشیدا به نقل از  دانا؛ ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برخی در ستاد ملی کرونا مانع شدند تا از فرصت طلایی عید برای خاموش کردن شعله های کرونا استفاده کنیم؛ نمی توانم اسامی این افراد را بگویم، انها وزن دهی متفاوتی به کرونا در اولویت های کشور می دهند اما خواسته وزارت بهداشت ممنوعیت مسافرت‌ها بود.

معاون کل وزارت بهداشت ادامه داد: ما سال گذشته کار خاصی در نوروز انجام ندادیم و با تعطیلی ها توانستیم بیماری را مدیریت کنیم، نوروز فرصت مناسبی برای مدیریت بیماری بود چرا که حتی کارخانه های تولیدی تعطیل هستند ما می خواستیم جلوی سفرها را بگیریم و با طرح شهید سلیمانی شعله های کرونا را خاموش کنیم.
 
حریرچی بیان کرد: امروز ۲۵۷ شهر در وضعیت قرمز قرار دارند و نسبت به سه روز پیش تعداد شهر‌های قرمز سه برابر شده است و ۱۲۹ شهر در وضعیت نارنجی قرار دارند و ۸۵ درصد شهر‌ها قرمز و نارنجی هستند و تمام مراکز استان‌ها قرمز شده اند و ۱۱ شهر در وضعیت آبی قرار دارند.
 
در حال تکمیل/
Share/Save/Bookmark