داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
کشف محموله سنگین 500 هزار لیتری سوخت قاچاق درسیستان و بلوچستان
کد مطلب: ۶۴۰۹۰
تاریخ انتشار:شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۴
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف محموله سنگین 500 هزار لیتری سوخت قاچاق درسیستان و بلوچستان خبر داد.
کشف محموله سنگین 500 هزار لیتری سوخت قاچاق درسیستان و بلوچستان

به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: سردار محمد قنبری  از کشف محموله سنگین 500 هزار لیتری سوخت قاچاق درسیستان و بلوچستان خبر داد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: این میزان سوخت توسط ماموران اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی در بازرسی ازیک کارخانه در زاهدان کشف شده است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های ملی، ماموران پلیس آگاهی در پی اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک کارخانه شدند که در آن افرادی سودجو اقدام به قاچاق سوخت می کردند.

وی افزود: کارآگاهان دریافتند که افراد سودجو در این کارخانه در قالب تهیه قیر اقدام به خریداری سهمیه نفت کوره واحدهای تولیدی شهرستان های سراوان، خاش، زاهدان و زابل می کنند و به صورت کاملا حرفه ای به کارخانه منتقل و از آنجا اقدام به قاچاق سوخت می‌کردند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: ماموران با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از این مکان موفق به کشف 500 هزار لیتر "نفت کوره" قاچاق شدند.

فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به دستگیری 2 قاچاقچی و معرفی آنان به مقام قضائی، خاطرنشان کرد: از آنجایی که قاچاق کالا و سوخت صدمات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد می کند، پلیس به صورت مستمر و قاطعانه با مخلان نظم و امنیت اقتصادی برخورد خواهد کرد.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark