داخلی آرشيو گزارش صفحه استان
۱
امتیاز مثبت 
۲
 
به مناسبت چهلم شهدای نبویون؛
حضور بسیجیان اهل سنت در سوریه خواری در چشم دشمنان اسلام/ شیعه و سنی تا نابودی استکبار به مقاومت خود ادامه می دهند
کد مطلب: ۴۲۳۲۸
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۵
فرزندان این مرز و بوم چه شیعه و سنی در کنار هم تا نابودی استکبار به مقاومت خود ادامه می دهند.
حضور بسیجیان اهل سنت در سوریه خواری در چشم دشمنان اسلام/ شیعه و سنی تا نابودی استکبار به مقاومت خود ادامه می دهند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: با گذشت چهل روز از آسمانی شدن شهدای بسیجی داوطلب اهل سنت در جبهه مقاومت سوریه ،یاد و نام و رشادت این سرافرازان تا ابد در خاطر مردم سیستان و بلوچستان نقش خواهد بست. 

خدانور براهویی بزرگ طایفه براهویی در زهک در گفت و گو با اوشیدا با بیان اینکه در مبارزه و مقابله با گروههای تکفیری و استکباری مرزی بین شیعه و سنی وجود ندارد،افزود: امروز همه مسلمانان از شیعه و سنی در مبارزه با داعش و هر گروه ترویستی که در دنیا دست به جنایت می زنند ،متحد و یکپارچه هستند.

بزرگ طایفه براهویی در زهک بیان کرد: حضور بسیجیان اهل سنت در جبهه مقاومت سوریه و عراق خواری در چشم دشمنان اسلام و انقلاب است.

خدانور براهویی تصریح کرد: این شهدا بصورت داوطلبانه برای دفاع از اسلام به مبارزه با داعش و صهیونیست به جبهه مقاومت در سوریه و عراق حضور یافتند و راه این عزیزان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه دشمن همواره قصد توطئه و اختلاف بین شیعه و سنی داشته و دارد ،اظهار داشت: در ایران هیچگاه صحبت از شیعه و سنی نبوده بلکه برادرانه در کنار هم زندگی کردند.

براهویی بیان کرد: دشمن با این صحبت ها هرگز نخواهد توانست جوانان این کشور از راه مقاومت و دفاع از اسلام و مظلومین بازدارد و فرزندان این مرز و بوم چه شیعه و سنی در کنار هم تا نابودی استکبار به مقاومت خود ادامه می دهند.

سن کم شهدای داوطلب بسیجی اهل سنت خود گویا این مطلب است که هنوز جوانانی از نسل دهه ۶۰ وجود دارند که عاشقانه راه ارباب بی کفن خود را در پیش گرفتند و در سنگرهای مختلف با دشمنان اسلام مبارزه می‌کنند.
با وجود اینکه امروز دشمن تلاش می‌کند تا اسلام ناب محمدی (ص) را کمرنگ جلوه دهد و در این راستا، اقدامات ضد فرهنگی زیادی نیز انجام داده، اما حضور همین جوانان انقلابی در خط مقدم دفاع از اسلام، نقشه‌های شوم آنها را به خط بطلان تبدیل کرده است.
شهیدان بسیجی که با روحیه مثال زدنی خود اعم از شیعه و سنی خونشان در هم آمیخت و در دفاع از اسلام ناب محمدی(ص) و خط مقاومت در این راه جان خویش را نثار کرده و ثابت نمودند که شیعه و سنی در دفاع از اسلام ناب محمدی(ص) و خط مقاومت از هیچ چیزی حتی جان خویش مضایقه نخواهند کرد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۶ ۱۵:۳۱:۱۷
درود وسلام خدا برهمه شهدای راه دین (10014)