داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
بیش از یک تن مواد مخدر در جنوب شرق کشور کشف شد
کد مطلب: ۶۳۰۲۸
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۰
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۱۵۹ کیلو مواد افیونی توسط جان برکفان نیروی انتظامی خبر داد.
بیش از یک تن مواد مخدر در جنوب شرق کشور کشف شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان، سردار محمد قنبری اظهار داشت: یگان های عملیاتی پلیس استان سیستان و بلوچستان در شهرستان سراوان در اقدامی اطلاعاتی با ردزنی های گسترده به سرنخ هایی از حمل محموله سنگین موادمخدر توسط سوداگران مرگ در منطقه «کوه سفید» در محور سراوان به خاش دست یافتند.

وی افزود: پس از تکمیل تحقیقات پوششی و نامحسوس، یگان های عملیاتی پلیس در شهرستان سراوان با نیابت قضائی به منطقه موردنظر اعزام و در یک درگیری مسلحانه با قاچاقچیان، موفق به توقیف ذو دستگاه خودرو حامل مواد افیونی و دستگیری ۴ قاچاقچی حرفه ای شدند.

سردار قنبری در ادامه اظهار داشت: ماموران در بازرسی از خودروهای سوداگران، موفق به کشف یک تن و ۵۸ کیلو گرم تریاک، ۱۰۱ کیلو گرم حشیش، ۲ قبضه سلاح کلاش و یک قبضه اسلحه کلت کمری شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با هشدار به خانواده ها در خصوص معضلات و پیامدهای موادمخدر، تصریح کرد: از شهروندان تقاضا می کنیم هرگونه اخبار و اطلاعات خود مبنی بر نگهداری و خرید و فروش موادمخدر را از طریق شماره تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند تا نسبت به برخورد با اخلال گران در کمترین زمان اقدام شود.

Share/Save/Bookmark