داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
رئیس واحد بین المللی زابل عنوان کرد؛
پژوهش یکی ازمحورهای مهم پیشرفت وتوسعه کشورهاست/ دانشگاه آزاد تلاش می کند در توسعه مناطقی که در آن حضور دارد سهیم باشد
کد مطلب: ۶۵۵۵۸
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۹
رئیس دانشگاه آزاد زابل گفت: نمایشگاه دستاورده های علمی و پژوهشی این واحد 26 آذر ماه جاری افتتاح و تا شنبه 1 دی ماه 97 دایر می باشد و بازدید برای عموم آزاد است.
پژوهش یکی ازمحورهای مهم پیشرفت وتوسعه کشورهاست/ دانشگاه آزاد تلاش می کند در توسعه مناطقی که در آن حضور دارد سهیم باشد
محمد عمرانی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، از افتتاح نمایشگاه دستاورد های علمی و پژوهشی این دانشگاه از روز دوشنبه ۲۶ آذر خبر داد و افزود: نوع و سطح فعالیت های پژوهشی یکی ازشاخص های اصلی توسعه وپیشرفت محسوب می شود و موفقیت درتمام فعالیت های مربوط به توسعه صنایع به نحوی به گسترش فعالیت های پژوهشی بستگی دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی زابل گفت: همه آن چه که به عنوان پیشرفت علوم دراعصار مختلف تاریخ می شناسیم حاصل تلاش افرادی است که درکارخود رویکردی پژوهشی داشته اند وذهن پرسشگرشان همواره محرکی برای فعالیت های پژوهشی آنان بوده است.

وی تصریح کرد: پژوهش یکی ازمحورهای مهم پیشرفت وتوسعه پایدار در هرکشور به شمار آورد، اگر پژوهشی صورت نگیرد دانش بشری افزایش نخواهد یافت و دچارسکون و رکود خواهد شد و بدون انجام پژوهش امورآموزشی نیز از پویایی و نشاط لازم برخوردار نخواهد بود.

وی در ادامه گفت: رسالت دانشگاه ها در مناطق محروم توسعه علمی و تربیت مدیرانی برای آبادانی آن مناطق است و دانشگاه آزاد اسلامی همواره تلاش کرده تا در توسعه مناطقی که در آن حضور دارد فعال باشد و در رفع محرومیت های اجتماعی و اقتصادی نقشی مثبت ایفا کند.

عمرانی ابراز داشت: امیدواریم دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی زابل به عنوان یکی از دانشگاه های بزرگ منطقه سیستان بتواند با انجام طرح های پژوهشی و مطالعات علمی دقیق مشکلات این منطقه را شناسایی و برای حل آنها راه حل های علمی و اجرایی پیشنهاد کند.

رئیس دانشگاه آزاد زابل در پایان به برگزاری نمایشگاه دستاورده های پژوهشی از ۲۶ آذر تا یکم دی ماه در این دانشگاه اشاره کرد وگفت: این نمایشگاه با همکاری اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان زابل، آموزشگاه فنی و حرفه ای خواهران ، آموزشکده ی فنی سما و آموزشکده فنی فرخی سیستانی زابل برپا شده و بازدید برای عموم آزاد است.

انتهای پیام/۳۹۵۳
Share/Save/Bookmark