داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
شهردار زابل:
آسفالت 8 نقطه در شهرستان زابل قابل ترمیم نیست/لکه گیری خیابان های اصلی آغاز شده است
کد مطلب: ۶۶۹۳۵
تاریخ انتشار:دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۴
شهردار زابل با انتقاد از عدم زیر ساخت ها در شهرستان زابل گفت: برخی از خیابان های شهرستان زابل نیاز به آسفالت مجدد دارند.
آسفالت 8 نقطه در شهرستان زابل قابل ترمیم نیست/لکه گیری خیابان های اصلی آغاز شده است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ آسفالت خیابان های شهرستان زابل این روزها در یکی از بدترین شرایط یک دهه اخیر به سر می برد، وجود چاله چوله های بسیار، و همچنین عدم نصب سرعت گیر های استاندارد در شهر باعث شده است همواره رانندگان این شهر را با سایر شهر های دیگر حوزه سیستان مقایسه کنند.
شهرستانی همانند هیرمند که قدمت کمتری نسبت به سایر شهرهای حوزه سیستان دارد ، نهضت آسفالت را از سال ها قبل آغاز کرد و امروز یکی از بهترین شهرها در امر آسفالت خیابان ها تبدیل شد است.
اما زابل سالهاست با این مشکل دست و پنجه نرم می کند و لکه گیری آسفالت تنها عملکردی است که از شهرداری ها می توان در این خصوص عنوان کرد.
موسی خمری شهردار شهرستان زابل در همین خصوص به خبرنگار اوشیدا گفت: به دلیل عدم وجود زیر ساخت ها و همچنین بارش باران های سهمگین در سال جاری بسیاری از معابر زابل مورد تخریب واقع قرار گرفته است.
وی افزود: رقم خسارات وارد شده مستند سازی شده است و به مرکز استان ارسال گردید، در حال پیگیری هستیم تا بتوانیم دولت را برای حل این معضل را پای کار بیاوریم.
شهردار شهرستان زابل خاطرنشان کرد: هشت نقطه از خیابان های شهرستان زابل شناسایی شده است که نمی توان آن را با لکه گیری ترمیم کرد، لذا آسفالت این مکان ها به طور کل تخریب و مجدد آسفالت خواهند شد.
وی بیان داشت: گار لکه گیری خیابان ها بیش از ۵ روز است که آغاز شده ، و ابتدا خیابان های اصلی شهر، و سپس خیابان های فرعی لکه گیری خواهد شد.
خمری گفت: قسمت های بحرانی خیابان های شهرستان زابل ، نیاز به آسفالت جدید دارد که تا پایان سال جاری این نقاط آسفالت مجدد خواهد شد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark