داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
سارق گوشی‌قاپ با قمه به جان مامور پلیس افتاد
کد مطلب: ۶۵۹۴۵
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
سارق گوشی‌قاپی که با قمه به جان مامور کلانتری 147 گلبرگ افتاده بود دستگیر شد؛ این سارق سابقه‌دار تازه دو هفته پیش از زندان آزاد شده بود.
سارق گوشی‌قاپ با قمه به جان مامور پلیس افتاد
سارق زورگیر گوشی قاپی که با تهدید چاقو و قمه اقدام به گوشی قاپی و کیف قاپی از افراد ناتوان از جمله پیرمردان، زنان و افراد کم و سن و سال می‌کرد روز گذشته در محدوده کلانتری ۱۴۷ گلبرگ شناسایی شد.

بر پایه این گزارش این مامور پلیس که در سرقت اولیه سارق را که همراه با نفر دیگری سوار بر موتور سیکلت در حین سرقت می‌بیند به تعقیب آنها پرداخته و قبل از ارتکاب سرقت بعدی به طرف آنها می‌رود؛ اولین سارق با دیدن مامور پلیس فرار می‌کند اما سارق دوم که کلاه گاسگت پوشیده بود با قمه به مامور پلیس حمله‌ور شده و وی را زخمی می‌کند اما مامور پلیس به مقاومت ادامه داده و با کمک مردم سارق را دستگیر می‌کند.

سارق ۲۰ ساله سابقه‌دار که مدت ۲ هفته است از زندان آزاد شده علت کار خود را خوردن دو تا سه ورق قرص اعصاب عنوان کرد و افزود: من حال خوشی نداشتم و نمی‌دانم چگونه این کار را انجام دادم.

سرهنگ سعید اعلاقلی‌پور رئیس کلانتری ۱۴۷ گلبرگ با تائید خبر فوق اظهار داشت: ‌مامور این کلانتر که سرباز حائری نام داشت امروز از بیمارستان مرخص شد و حال عمومی وی مطلوب است.

منبع: فارس
Share/Save/Bookmark