داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
امام جمعه موقت نیمروز:
ادعای آمریکا در نامگذاری قدس به عنوان پایتخت اسرائیل عجز و ناتوانی آن ها را به اثبات رساند
کد مطلب: ۶۲۳۳۵
تاریخ انتشار:جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۱
امام جمعه موقت نیمروز گفت: آمریکا با تصمیم احمقانه خود در ناگداری قدس به عنوان پایتخت اسراییل در حقیقت عجز و ناتوانی خود را به اثبات رسانده است.
ادعای آمریکا در نامگذاری قدس به عنوان پایتخت اسرائیل عجز و ناتوانی آن ها را به اثبات رساند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام و المسلمین قاسمی در خطبه های نماز جمعه این هفته نیمروز باتوجه به سخنان ترامپ رئیس جمهور امریکا درخصوص قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی اسرائیل بیان داشت: این ادعای آمریکا ناشی از عجز و ناتوانی آنها است چراکه دست‌هایشان برای فلسطین بسته و قطعاً ضربه دیگری می‌خورند.

 وی افزود: جهان اسلام در برابر تصمیم "ترامپ" برای اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم اسرائیل سکوت نمی‌کند و فلسطین آزاد می‌شود.

حجت الاسلام قاسمی تصریح کرد: عجز و ناتوانی آمریکا در به وجود آوردن داعش با توجه به هزینه بسیار زیاد و همچنین پس از هشت سال جنگ در سوریه و درصدد بودن برکناری «بشار اسد» و رفراندوم اقلیم کردستان شکست‌های پی درپی برای آمریکا بود که در سیاست‌های خود نتوانستند به اهداف شومشان برسند.

امام جمعه موقت شهرستان نیمروز درادامه عنوان کرد: آمریکا امروز می‌خواهد قبله اول مسلمانان را به‌عنوان پایتخت اسرائیل به‌رسمیت بشناسد اما در عرصه‌های بین‌المللی با چالش‌های متعددی مواجه شده و خواهیم دید این بار هم چه ضربه‌ای بزرگی در این مسیر خواهد خورد.

انتهای پیام/س.ب
Share/Save/Bookmark