داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
نگاهی به شاخص ترین اثر سینمایی جهان اسلام،
روایت زندگی پیامبر مهربانی ها بزرگترین اثر سینمایی تاریخی اسلامی جهان
مدیر مسئول
کد مطلب: ۳۹۵۷۵
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۶
اکران فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) اکنون جهان را در مات و مبهوت شخصیت بزرگواری همچون حضرت محمد(ص) وا داشته است،پیامبری مهربان که قرآن با جانش درآمیخته شده است .
روایت زندگی پیامبر مهربانی ها بزرگترین اثر سینمایی تاریخی اسلامی جهان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: اکران فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) اکنون جهان را در مات و مبهوت شخصیت بزرگواری همچون حضرت محمد(ص) وا داشته است،پیامبری مهربان که قرآن با جانش درآمیخته شده است .
این فیلم روایتگر زندگی پیامبری است که دلهای میلیونها مسلمان را مدهوش خود ساخته  است و به لطف عنایت حق قلب های مردم جهان را تسخیر خواهد کرد.

امروز با بالا رفتن فیلم محمد رسول الله(ص) بر پرده سینماهای ایران اسلامی قدمی بلند برای معرفی اسلام به جهانیان برداشته شده است،اسلامی که حضرت محمد (ص) تمام زندگی اش را وقف معرفی آن به انسانها کرد.
و اکنون با ساخت این فیلم جنگ روانی-تبلیغاتی جهان غرب علیه اسلام با محوریت اسلام‌هراسی و توهین به ساحت مقدس پیامبر (ص)شکست خورده و چهره واقعی پیامبر مهربانی ها در جهان انعکاس داده خواهد شد.

اینک پروژه گروههای وهابی ،افراطی و تروریستی با حمایتهای غرب و استکبار جهانی که با افکار مسموم سعی در خشن جلوه دادن اسلام و مسلمانان هستند رو به زوال و نیستی رفته و فیلم "محمد رسول الله(ص)" دودمان آنها را در هم خواهد پیچید.
در فیلم محمد رسول الله (ص) تمام تلاش بر آن شده است تا پیامبر اکرم (ص) به عنوان شخصیت نخست جهان اسلام و نیز رافت و مکارم اخلاق ایشان به جهانیان نمایش داده شود و این برای دشمنان اسلام که سعی در خشن نشان دادن چهره اسلام می کوشند بسیار مشکل ساز و گران تمام شده است.
نمایش زندگی سراسر ایثار و پر عطوفت حضرت محمد(ص) چشم های جهانیان را به خود خیره خواهد کرد و عاشقان بسیاری لبیک گوی آن حضرت خواهند شد.

فیلم «محمدرسول الله (ص)» به کارگردانی مجید مجیدی و تهیه کنندگی موسسه سینمایی نور تابان در ۴۰ سینمای تهران و بیش از ۱۰۰ سینما در شهرستان ها و همچنین دو سینما در کانادا در حال اکران است.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark