داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
توضیحات فرماندار زابل در خصوص کمبود گاز؛
مردم نگران نباشند/اجازه نمی دهیم خانواده ای بدون کپسول گاز بماند
کد مطلب: ۶۸۵۵۵
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۵
فرماندار زابل گفت: تعداد پنج هزار کپسول و پنج تانکر گاز در زابل موجود است و امروز در بین مردم توزیع خواهد شد.
مردم نگران نباشند/اجازه نمی دهیم خانواده ای بدون کپسول گاز بماند
غلامرضا گنجی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: تمام جایگاه های گاز در کشور در سال یک ماه را به تعمیر و نگهداری می پردازد که این مسئله باعث خلل در گازرسانی می شود.

وی افزود: هیرمند ، زهک و شهرستان نیمروز هرکدام دارای یک جایگاه هستند که اکثر مردم این شهرستان ها برای خرید گاز به زابل مراجعه می کنند.

وی ادامه داد: همین مسئله در نان نیز تکرار می شود و اکثر مردم سیستان برای تهیه نان به زابل مراجعه می کنند که این موضوع با توجه به سهمیه آرد موجود به طوری مدیریت شده است که دچار کمبود نشویم.

فرماندار زابل خاطرنشان کرد: در نفت هم این مسئله وجود دارد و باید بین ۱۲۰ هزار خانوار را شهرستان زابل نفت توزیع کنیم در صورتی که کل جمعیت این شهرستان 51 هزار خانوار است.

وی با بیان اینکه برخی از مغازه داران مخازن ده هزار لیتری گاز را تاسیس کرده اند گفت: با گران شدن بنزین برخی از خودرو ها از گاز مایع استفاده می کنند که این اقدام هم خطرناک و هم باعث خارج شدن گاز بیشتری از سهمیه می شود.

فرماندار زابل بیان داشت: تعداد پنج هزار کپسول و پنج تانکر گاز در زابل موجود است و امروز در بین مردم توزیع خواهد شد.

وی تصریح کرد: ممکن است گاز کمتر به شهرستان برسد اما این قول را به مردم می دهیم که هیچ خانواده های بدون کپسول گاز نماند.

گنجی تصریح کرد: خانواده ها با رعایت حق دیگران از در مصرف گاز نیز صرفه جویی کنند چرا که با انتشار شایعه کمبود گاز بسیاری از خانواده ها با چندین کپسول مراجعه می کنند که این مسئله باعث خواهد شد تا حق دیگران ضایع شود.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark