داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
همزمان با ایام شهادت حضرت علی (ع)؛
بقاع متبرکه سیستان سیاه پوش شد
کد مطلب: ۶۴۱۳۵
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۶
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان گفت: اداره‌کل اوقاف استان سیستان وبلوچستان همزمان با سالروز رحلت حضرت امام (ره) که مقارن شده است با شب های قدر ویژه برنامه هادراماکن مقدس برگزار می‌کند.
بقاع متبرکه سیستان سیاه پوش شد
حجت الاسلام محسن اشرفیان با اشاره به سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام پانزدهم خردادماه، وایام ضربت مولی امیرالمومنین ضمن تسلیت این ایام جانگداز در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا اظهار کرد: بقاع متبرکه ومساجد استان همزمان با سراسر کشور سیاه پوش شد.

وی با بیان این که امام خمینی (ره) بیدارگر جهان و عامل برپاخیزی جهان اسلام بود، تصریح کرد: امام با اقدامات و افشاگری های خود علیه طاغوت و مستکبرین، انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را پایه گذاری کرده و زمینه ایجاد بیداری اسلامی در جهان را ایجاد کرد.

حجت الاسلام اشرفیان خاطرنشان کرد: با اشاره به ویژگی های مهم امام خمینی (ره) عنوان کرد: امام خمینی (ره) را می توان به عنوان ابراهیم زمان خود شناخت که با قیام علیه بت های استکبار عصر حاضر، موجب پیروزی حق علیه باطل و شادی دل مستضعفان عالم شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در ادامه به لزوم برپایی مراسم های متعدد برای معرفی بیشتر شخصیت ایشان به نسل های جدید و گرامیداشت مقام این ابرمرد تاریخ اشاره کرد و افزود: اداره اوقاف و امور خیریه استان در نظر دارد ویژه برنامه ای را در ایام 14 و 15 خرداد ماه همزمان با سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد وشب های قدر در جوار بقاع متبرکه و اماکن مذهبی بیش از۶۰مسجد و اماکن مقدس ویژه برنامه رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی راتوسط مبلغین اعزامی از قم در استان اجرا میکنند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark