داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان در گفتگو با اوشیدا؛
حوادث ترور و شهادت معلمینی که سلاحی جز قلم و مهماتی چون کاغذ نداشتند ،جزء بدترین خبرهای سال در استان بود
کد مطلب: ۳۶۹۴۷
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۵
معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: زمانی که مردم اعتماد داشته باشند ،خودشان امنیت ایجاد می کنند چرا که جلب اعتماد اجتماعی برای ایجاد امنیت پایدار است.
حوادث ترور و شهادت معلمینی که سلاحی جز قلم و مهماتی چون کاغذ نداشتند ،جزء بدترین خبرهای سال در استان بود
علی اصغر میرشکاری معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار اوشیدا جلب اعتماد اجتماعی مردم را به عنوان بهترین خبر در طول سال عنوان کرد و افزود: چرا که جلب اعتماد اجتماعی مردم خود امنیت بوجود آورده است.

میرشکاری بیان نمود: هر کشوری سعی دارد که به سه رکن اساسی اقتصاد - امنیت و اعتماد برسد.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان افزود: سعی می کنیم اقتصاد را بارور کنیم که امنیت داشته باشیم ،وقتی امنیت داشته باشیم اعتماد بوجود می آید.

وی تصریح نمود: اگر بخواهیم از این سه رکن ،رکنی را حذف کنیم،رکن اقتصاد است و از بین دو رکن دیگر امنیت و اعتماد یکی دیگر را حذف می کنیم.

میرشکاری خاطر نشان کرد: زمانی که مردم اعتماد داشته باشند ،خودشان امنیت ایجاد می کنند چرا که جلب اعتماد اجتماعی برای ایجاد امنیت پایدار است.

این مسئول ادامه داد: بر اساس همین اعتماد اجتماعی بود که در سال 93 چندین موفقیت در استان داشتیم،از جمله آزادی گروگانها ،ارتباط فعال با کشورهای افغانستان و پاکستان ،نرم افزاری کردن امنیت ،حفظ دستاوردهای اجتماعی ،مبارزه با گروهک های تکفیری و دستگیری چندین گروه از این موارد.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان بدترین خبر سال را ترور و شهادت معلمینی دانست که سلاحی جز قلم و مهماتی چون کاغذ نداشتند ،چرا که معلمین بار اسنان سازی را بر عهده دارند که این کار خداوند است و در واقع ادامه دهنده شغل انبیاء بوده چرا که انسانها را از جهل و گمراهی نجات می دادند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark