داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
معاون امنیتی سیاسی استانداری از حضور مردم در روز قدس می گوید:
حضور ملت ایران در مراحل حساس قوت قلبی برای مردم مظلوم جهان است
کد مطلب: ۳۸۹۲۷
تاریخ انتشار:جمعه ۱۹ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۲
معاون امنیتی سیاسی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: همه مردم صبور و همیشه در صحنه سیستان و بلوچستان در این مراسم با شکوه قوی و پررنگ تر از سالهای قبل شرکت کردند.
حضور ملت ایران در مراحل حساس قوت قلبی برای مردم مظلوم جهان است
علی اصغر میرشکار معاون امنیتی سیاسی استانداری سیستان و بلوچستان ضمن قبولی طاعات و عبادات در این شبها و روزهای ماه مبارک رمضان گفت: قدس گرامی قبله اول مسلمانان است همه نسبت به آن یک وظیفه یک مسئولیت انسانی ،بشری ،اعتقادی دارند .حضور در این راهپیمایی لبیک به دستور معمار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری است.

 میرشکاری با اشاره به ظلمی که به مسلمانان یمن از سوی کشور عربستان انجام می شود بیان کرد: عربستان به شکل نابخردانه، بچه گانه و بدون برنامه در حال کشتار هزاران نفر از مسلمانان یمنی است که این حرکت ضد اسلامی را هم در این حضورمان محکوم می کنیم.

وی افزود: اکنون کشتن زنان و فرزندان بی گناه یمن در نتیجه سناریوی بی برنامه و بی هدف و مسخره ایی بیش نیست که هیچ سرانجامی برای عربستان ندارد.اینها همه از سوی استکبار دنبال می شود چرا که همیشه از اسلام هراس داشته و اینچنین جهان اسلام را بهم ریخته ،در سوریه ،لیبی ،عراق ،تونس ،بحرین اقدامات ضد بشری راه انداخت و هم اکنون هم در یمن که هیچ نتیجه ایی نخواهد داشت.

این مقام مسئول گفت: همه مردم صبور و همیشه در صحنه سیستان و بلوچستان در این مراسم با شکوه قوی و پررنگ تر از سالهای قبل شرکت کردند و با حضور خود مشت محکمی به دهان یاوه گویان زدند.

وی افزود: سرمایه ایران همیشه سرافراز، مردم بودند با حضور شان در مراحل حساس قوت قلبی برای تیم مذاکره کنند خواهند بود و حضور باشکوه مردم سبب می شود که تیم با ابهت و  قوی در صحنه بدرخشد و از منافع ملی ایران دفاع کنند.

میرشکاری بیان کرد: برای رسیدن به پیروزی نیاز به همدلی و همزبانی است با توجه به عنایتی که رهبری نیک اندیش داشتند این همدلی و همزبانی باید بین مسئولین موج بزند و همچنین مردم هم از دولت حمایت کنند و کنار دولت باشند که حضور امروز مردم در کنار مسئولان و در واقع خادمان خودشان جهت مبارزه با ظلم و آزاد سازی قدس شریف نشان از همدلی و همزبانی مردم و دولت است.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark