داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
نامگذاری سال یک فرمان ملی و فتوا برای ایستادگی ملت در مقابل هجمه‌های بیگانگان است/ اتمام حجت رهبر انقلاب در دانشگاه فرهنگیان
کد مطلب: ۶۴۰۲۷
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۵
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان با بیانات خود ارزشمند هود حجت را بر همگان تمام کرد.
نامگذاری سال یک فرمان ملی و فتوا برای ایستادگی ملت در مقابل هجمه‌های بیگانگان است/ اتمام حجت رهبر انقلاب در دانشگاه فرهنگیان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ سردار حسین معروفی در کارگاه آموزشی طرح اعتلای بسیج ویژه فرماندهان پایگاه‌های مقاومت منطقه سیستان در دانشگاه زابل برگزارشد، بیان کرد: طرح اعتلای بسیج یعنی طرحی که جامعه را امیدوار می‌کند و نقطه مقابل طرحی است که دشمن در جهت نا‌امید کردن جامعه در دست اجرا دارد محسوب می شود.

وی افزود: استکبار به دنبال بی‌ثبات کردن جمهوری اسلامی ایران است و بی‌ثبات سازی ایران را به عنوان یک راهبرد در دستور کار خود قرار داده است؛ این بی‌ثبات سازی را در دو حوزه عملیات روانی و جنگ اقتصادی و معیشتی در مقابل ملت ایران برنامه‌ریزی کرده است.

سردار معروفی تصریح کرد: امروز بیش از حد در تمامی عرصه‌ها به وفاق و وحدت ملی نیازمندیم دعوای سیاسی در مقابل دشمن حماقت محسوب می شود چرا که انسجام حرف اول را می‌زند و باید استحکام داشت و یک جبهه واحد تشکیل داد و یک قرارگاه با یک فرمانده واحد که در راس آن مقام معظم رهبری است باید داشت.

فرمانده سپاه پاسداران سیستان وبلوچستان ادامه داد: باید در مقابله با عملیات روانی که دشمن به راه انداخته به درستی ایستادگی کنیم و دشمن‌شناس و امام‌شناس باشیم یعنی این نسخه، نسخه نجات بخش ما در مقابل تهدیدات استکبار است.

وی ادامه داد: از صدر اسلام تا کنون هرجا که مسلمانان صدمه‌‌ای خوردند به خاطر عقب ماندن از ولایت و رهبری و یانشناختن امام زمانشان بوده چراکه دشمن مدام به فکر فتنه انداختن در بین مسلمانان بوده است.

سردار معروفی اظهار کرد: آمریکا را با علم ۴۰ ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به خوبی می شناسیم چون در طول این مدت هروقت ملت ما اقتدارش بیشتر بود آمریکا جلو پیروزی ملت ما ایستاد که نمونه بارز آن دفاع مقدس بود.

وی تاکید کرد: اهداف آمریکا از بدعهدی‌هایش در برجام را می توان در اجبار ایران به پذیرش شرایط ظالمانه برای تغییر در وضع برجام، توقف قدرت نفوذ و قدرت موشکی ایران ایجاد اختلال در فضای روانی کشور بیان کرد.

سردار معروفی خاطرنشان کرد: برخی از افراد نامگذاری سالها توسط مقام معظم رهبری را فقط در حد شعار می‌خوانند در حالی که این افراد اشتباه بزرگی را مرتکب می شوند چون این نامگذاری یعنی یک فرمان ملی و فتوا برای ایستادگی ملت در مقابل هجمه‌های بیگانگان است.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: به نظر بنده سخنان مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان حجت را برهمه تمام کرد و خط نشان و راهبرد نظام همانی بود که ایشان ترسیم کردند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark