داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
توسط مرزداران هنگ مرزی زابل:
نزدیک به ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در زابل کشف شد
کد مطلب: ۶۱۹۲۱
تاریخ انتشار:شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۲
فرمانده هنگ مرزی شهرستان زابل گفت: مرزداران غیور هنگ مرزی زابل در عملیاتی موفق به کشف نزدیک به ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر شدند.
نزدیک به ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در زابل کشف شد
سرهنگ علی احمدی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: مرزداران هنگ مرزی زابل موفق به کشف ۹۸ کیلو و ۴۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک در مرزهای زابل شدند.

وی افزود: پس از دریافت اطلاعاتی مبنی بر قصد قاچاقچیان مواد مخدر برای ورود به خاک ایران، مرزداران هنگ مرزی زابل اقدام به کمین برای دستگیری این افراد کردند.

سرهنگ علی احمدی بیان کرد: پس از انجام کمین توسط مرزداران زابل، قاچاقچیان که قصد ورود به خاک ایران را داشتند با هوشیاری ماموران هنگ مرزی غافلگیر شدند.

فرمانده هنگ مرزی زابل خاطرنشان کرد: قاچاقچیان زمانی که واکنش به موقع مرزداران را دیدند پس از ساعتی درگیری، علاوه بر برجاگذاشتن محموله با استفاده از تاریکی شب و شرایط جوی از محل فرار کردند.

وی با بیان اینکه در پاکسازی از محل، پس از فرار قاچاقچیان ۹۸ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر کشف و ضبط شد، اظهار کرد: سیستان و بلوچستان به دلیل هم مرزی با کشورهای افغانستان و پاکستان یکی از مهم ترین دروازه های ورود مواد مخدر به کشور به شمار می رود.

علی احمدی خاطرنشان کرد: اعتیاد به مواد مخدر آسیب های جبران ناپذیری بر روح و جسم افراد وارد می کند به طوری که تاکنون جوانان بسیاری با ابتلا به این معضل خانمانسوز همه چیز خود را از دست داده اند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark