داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
کشف 17 استعداد برتر در یکی از روستاهای شهرستان زهک
کد مطلب: ۶۷۴۱۱
تاریخ انتشار:يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۵
به تازگی در روستای قلعه کهنه شهرستان زهک 17 نفر از بانوان این روستا حافظ جزء 30 قرآن کریم شدند.
کشف 17 استعداد برتر در یکی از روستاهای شهرستان زهک
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ استان سیستان و بلوچستان همواره سرشار از استعداد هایی بوده است که به واسطه محرومیت های به وجود آمده از بین میروند و یا برای همیشه خاموش می شوند.
سالهاست که این استان از دل روستاهای محروم خود ورزشکاران بنامی به ایران معرفی می کند که اکثر آنها بدون هیچگونه کمکی از سوی نهاد های حمایتی به جایگاه والایی دست یافته اند.
در یکی از روستاهای شهرستان زهک به تازگی ۱۷ نفر از بانوان یک کلاس قرآن حافظ کامل یک جزء از کلام الله شده اند که این امر می تواند زمینه ای برای کشف استعداد های بیشتر در این روستاها شود.
حجت الاسلام حسن خدری امام جمعه شهرستان زهک در این خصوص به خبرنگار اوشیدا گفت: به همت روحانی روستای فیروزآباد قلعه کهنه ۱۷ نفر از نونهالان و نوجوانان این روستا موفق به حفظ جز ۳۰ قرآن کریم شدند.
حجت الاسلام خدری تصریح کرد: کشف این استعداد ها و حمایت از آنها می تواند سایر علاقه مندان را به فراگرفتن قرآن تشویق کند تا بتوانیم نوجوانان و نونهالان را به این امر نیک سوق داد.
وی افزود: قرار است پس از صدور گواهینامه توسط اداره اوقاف با همکاری برخی خیرین و نهادهای حمایتی زمینه سفر کربلای معلی برای این افراد فراهم شود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark