داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه موقت زابل:
محتکران نمی توانند از چنگال قانون در امان باشند/ هدف بلندمدت دشمن از کودتای 28 مرداد نابودی حرکت ملی بود
کد مطلب: ۶۴۳۵۱
تاریخ انتشار:جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۷
امام جمعه موقت زابل گفت: مشاهده میکنیم عده ای با انبار کردن اجناس و کالاها سعی دارند که با این کار قیمت ها افزایش یافته و سود بیشتری ببرند بی خبر از اینکه با این کار نمیتوانند از چنگال قانون و دستگاه های قضا در امان باشند.
محتکران نمی توانند از چنگال قانون در امان باشند/ هدف بلندمدت دشمن از کودتای 28 مرداد نابودی حرکت ملی بود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حجت السلام والمسلمین محمود وحیدی با اشاره به برخورد دستگاه قضا با محتکران کالاهای مورد نیاز مردم گفت، مشاهده میکنیم عده ای با انبار کردن اجناس و کالاها سعی دارند که با این کار قیمت ها افزایش یافته و سود بیشتری ببرند بی خبر از اینکه با این کار نمیتوانند از چنگال قانون و دستگاه های قضا در امان باشند.

وی افزود: امروز سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به آغوش میهن و خانواده است و این روز فرخنده را خدمت همه آزادگان و ملت همیشه در صحنه ی جمهوری اسلامی ایران تبریک عرض مینمائیم.

امام جمعه موقت زابل اظهار داشت: ۶ ذی الحجه سالروز به شهادت رساندن زائران خانه خدا به دست ماموران سعودی است همه زائران عزیز هر سال برنامه برائت از مشرکین را با توجه به دستورات خداوند انجام میدهند، در آن سال هم در حال انجام این عمل بودند که مورد حمله سربازان آل سعود قرار گرفته اند.

حجت السلام وحیدی با اشاره به کودتای ۲۸ مرداد توسط انگلیس و آمریکا علیه ملت ایران گفت: دشمنان از اجرای آن برنامه دو هدف داشتند هدف اول کوتاه مدت که شامل، سرنگون ساختن حکومت ملی دکتر مصدق و برگرداندن قدرت سلطه انگلیس و آمریکا بر کشور و هدف بلند مدت شامل، نابودی حرکت ملی و ریشه کن کردن آن در همه ابعاد و زمینه ها بود.

وی تاکید کرد: سه شنبه ۳۰ مرداد ماه برابربا ۹ ذی الحجه و روز عرفه میباشد روز عرفه روز دعا و ارتباط با معبود می باشد، خوب است ما عظمت و ارزش روز عرفه را دریابیم و نهایت استفاده را از این روز با برکت ببریم.

امام جمعه موقت زابل ضمن تبریک عید قربان که مصادف با چهارشنبه ۳۰ مرداد ماه برابر با ۱۰ ذی الحجه می باشد به همه مسلمانان جهان تصریح کرد: انشاالله با کمک خداوند متعال و ائمه اطهارعلیهم السلام بتوانیم با هواهای نفسانی خود مقابله کنیم.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark