داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۱
 
ترافیک نیمه‌سنگین در محور زابل ــ زهک
کد مطلب: ۶۳۶۳۱
تاریخ انتشار:يکشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۷
مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: وضعیت ترافیک در محور‌ "زابل ــ زهک" نیمه‌سنگین است و روند تردد در مسیر‌های منتهی به چابهار به حالت عادی بازگشت
ترافیک نیمه‌سنگین در محور زابل ــ زهک
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا :مرکز مدیریت راه‌های کشور با انتشار تصویر آخرین وضعیت ترافیک در راه‌های کشور اعلام کرد که وضعیت ترافیک در محور‌ "زابل ــ زهک" نیمه‌سنگین است.

بر اساس این تصویر، تردد در محور‌های "نیکشهر ــ کنارک" و "کنارک ــ چابهار" که پیش‌تر نیمه‌سنگین گزارش شده بود، به حالت عادی بازگشت و هم اکنون روان است.

علاوه بر این همچنان اطلاعات ترافیکی محورهای ایرانشهر-بزمان و زاهدان-میرجاوه در درسترس نیست و در آخرین تصویر منتشر شده مرکز مدیریت راه‌های کشور، این محورها با رنگ خاکستری نمایش داده شده است.

به‌گفته اورژانس از ابتدای شروع طرح نوروزی تا روز سوم فروردین 358 تصادف شهری و برون‌شهری در محورهای سیستان و بلوچستان رخ داده است که بر اثر آن بیش از 350 نفر زخمی شده‌اند.

هلال احمر نیز گفته که در اجرای طرح نوروز به بیش از 2000 نفر خدمات‌رسانی کرده و بیش از 320 نفر حادثه‌دیده را به مراکز درمانی منتقل کرده است.

به گزارش تسنیم سیستان و بلوچستان به‌واسطه زیبایی‌های طبیعی و تاریخی فراوان همه‌‌ساله در ایام نوروز میزبان گردشگران داخلی و خارجی زیادی است. این استان دارای دو اثر ثبت‌‌شده شهر سوخته و کویر لوت در فهرست آثار جهانی یونسکو است.

علاوه بر این دسترسی به آب‌های آزاد اقیانوس هند در سواحل مکران، منطقه ‌آزاد تجاری چابهار، کوه‌های مریخی، قلعه‌های تاریخی و باستانی، بازار‌های سنتی و جاذبه‌های طبیعی فراوان از جمله فرصت‌های گردشگری در سیستان و بلوچستان است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : تسنیم
    عکاس :