داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه بنجار:
دستان قدرتمند ایران دشمن را تحقیر و تنبیه کرد/دولت تیم اقتصادی تشکیل دهد
کد مطلب: ۷۴۲۵۱
تاریخ انتشار:جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۲
نماز جمعه شهر بنجار به امامت حجت الاسلام والمسلمین محمود پارسا برگزار شد.
دستان قدرتمند ایران دشمن را تحقیر و تنبیه کرد/دولت تیم اقتصادی تشکیل دهد
به گزارش اوشیدا؛ حجت الاسلام والمسلمین محمود پارسا امام جمعه شهر بنجار در خطبه های نماز جمعه ضمن اشاره به سالروز میلاد با سعادت و فرخنده امام حسن عسکری علیه السلام گفت: ایشان موجب فخر آزادی خواهان عالم است قطعا با تاسی از زندگی آن حضرت می توانیم موجبات خوشبختی و سعادت خود را فراهم کنیم.


وی افزود،: ۲۴ آبان ماه روز کتاب و کتابخوانی و کتابدار و برزگداشت علامه طباطبایی صاحب المیزان است که اهمیت این موضوع انقدر زیاد است که رهبر انقلاب بارها تاکید کردند که کتاب وارد سبد اصلی زندگی خانواده ها شود و همه دستگاهها و ارگانها و مردم باید تلاش کنند که این مطالبه اقا محقق شود و سرانه مطالعه را در منطقه افزایش بدهیم .

وی به سالروز آزاد سازی سوسنگرد اشاره کرد و گفت: این روز یادآور رشادت‌ها و دلاوریهای مردان مردیست که رفتند تا ما بمانیم و سردمداران کفر خیال کردند که با شهادت سردار سلیمانی منفعل می شویم ولی رویای انها تبدیل به کابوس شد نفت ایران را تحریم کردند ولی توانستیم نفت را به لبنان و ونزویلا برسانیم ،فروش بنزین را تحریم کردند تا ایران را فلج کنند اما به همت فناوران صادر کننده بنزین شدیم.


حجت الاسلام والمسلمین پارسا تصریح کرد: تقلای انگلیس و امریکا برای راهزنی نفتی ، فرصتی شد که دستان قدرتمند ایران خط های قرمز قدرتها را بشکند و دشمن را تحقیر کند .

وی خاطرنشان کرد: تنها راه نجات از ویروس کرونا منحوس رعایت شیوه نامه های بهداشتی و تزریق واکسن کرونا است که باید این تزریق به بالای ۸۰ درصد برسد .

وی در پایان به حل نشدن مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم اشاره کرد و افزود: قطعا افرادی منفعت طلب و سود جو پشت صحنه این گرانی ها هستند که اگر ارزانی مملکت را فرا بگیرد منافع نامشروع آنها به خطر خواهد افتاد و دولت نسبت به تکمیل تیم اقتصادی باید زودتر اقدام کند تا دچار آسیب بیشتر در حوزه اقتصاد و معیشت نشویم .انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark