داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
نظارت جدی بر خدمات بیمه‌ای به زائران اربعین/ اعلام سایت ثبت شکایت زائران
کد مطلب: ۶۸۰۴۱
تاریخ انتشار:دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۴
مسؤول دفتر بازرسی، نظارت و ارزش‌یابی سازمان حج و زیارت از نظارت و رصد دایم خدمات بیمه‌ای و درمانی در پایانه‌های مرزی و حتی خاک کشور عراق خبر داد.
نظارت جدی بر خدمات بیمه‌ای به زائران اربعین/ اعلام سایت ثبت شکایت زائران
ناصر شاهنده مسؤول دفتر بازرسی، نظارت و ارزشیابی سازمان حج و زیارت در گفت‌وگو با خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس با اشاره به برنامه‌ریزی‌های این دفتر برای ایام اربعین حسینی اظهار داشت: ما به عنوان یکی از کارگروه‌های کمیته ثبت‌نام و اعزام اربعین حسینی به فعالیت می‌پردازیم.

وی افزود: در حال حاضر برنامه‌ریزی‌ها برای حضور فعال در ایام اربعین حسینی انجام گرفته و تیم‌های کارشناسی مجرب و با تجربه در پایانه‌های مرزی و حتی کشور عراق فعالیت خواهند کرد.

مسؤول دفتر بازرسی، نظارت و ارزشیابی سازمان حج و زیارت با اشاره به برنامه‌های پیش رو در ایام اربعین حسینی افزود: یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها بحث نظارت بر حسن انجام اجرای تعهدات شرکت منتخب بیمه‌گر است.

شاهنده با بیان اینکه پایگاه‌ها و ایستگاه‌های بیمه‌ای برای این ایام راه اندازی می‌شود که تیم‌های بازرسی و نظارت و ارزشیابی به این پایگاه‌ها سرکشی می‌کنند و عملکرد شرکت بیمه‌ای و تعهدات آن را مورد بررسی قرار می‌دهند، افزود: گزارش‌های مردمی هم در خصوص موضوع بیمه اربعین مورد رسیدگی قرار می‌گیرد و منتظر گزارش‌های زائران هستیم.

مسؤول دفتر بازرسی، نظارت و ارزشیابی سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه در ایام پیش رو نظارت و بازرسی از عملکرد هیأت پزشکی انجام می‌گیرد، گفت: تیم‌های ما موضوع رصد، نظارت و رسیدگی به خدمات را مورد بررسی کارشناسی قرار می‌دهند تا مشکلی در ارائه خدمات مدنظر وجود نداشته باشد.

شاهنده خاطرنشان کرد: در ایام اربعین حسینی امسال به طور جدی و دقیق موضوع نظارت و رصد بر امور بیمه‌ای و درمانی را مدنظر قرار می‌دهیم.

وی تصریح کرد: به غیر از برنامه‌های ذکر شده از سوی دفتر بازرسی، ارزشیابی و نظارت بر حسن انجام وظایف عوامل سازمان حج و زیارت در مرزها و عراق نیز رسیدگی خواهیم کرد.

مسئول دفتر بازرسی، نظارت و ارزشیابی سازمان حج و زیارت تاکید کرد: نظارت بر انجام وظایف دست اندرکاران بیمه‌ای، خدمات درمانی و عوامل سازمان بخش‌هایی از برنامه‌های ما در ایام پیش رو است که زائران می‌توانند برای ارائه شکایات و گزارش‌ها به سامانه bazresi.haj.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark