داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
نتانیاهو برای پیروزی در انتخابات به هر دری می‌زند
کد مطلب: ۶۵۷۰۱
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۱
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای نجات آینده سیاسی خود، از همه ابزار‌ها به منظور پیروزی در انتخابات آینده این رژیم استفاده خواهد کرد.
نتانیاهو برای پیروزی در انتخابات به هر دری می‌زند
شبکه المیادین گزارش داد بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای نجات آینده سیاسی خود، از همه ابزارها به منظور پیروزی در انتخابات آینده این رژیم استفاده خواهد کرد.

گزارشگر شبکه تلویزیونی المیادین، درباره توافق برای برگزاری انتخابات زودهنگام در اسرائیل گفت: بنیامین نتانیاهو خیلی زود تبلیغات انتخاباتی خود را بلافاصله پس از اعلام توافق کابینه ائتلافی او درباره انحلال کنست و برگزاری انتخابات زودهنگام، آغاز کرد. نتانیاهو در حالی در انتخابات شرکت خواهد کرد که در برابر گروه‌های فلسطینی در غزه شکست خورد، تنش‌ها در کرانه باختری ادامه دارد و مهمتر از این‌ها، نتانیاهو با شائبه‌های فساد روبه‌رو است. نتانیاهو از همه امکانات برای پیروزی در انتخابات آینده استفاده خواهد کرد.

خبرنگار امور سیاسی کانال دوازده تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: ”آنچه باعث برگزاری انتخابات زودهنگام شد آن است که سیستم سیاسی و در راس آن نتانیاهو فهمیدند که ما از مرحله توصیه‌های پلیس برای محاکمه او به مرحله صدور کیفرخواست علیه او منتقل می شویم. مسئله دیگری که بر این تصمیم تاثیر گذاشت، استعفای آویگدور لیبرمن (وزیر جنگ اسرائیل) و انتقادهای او از نتانیاهو است که نقطه ضعفی برای او (نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی) محسوب می‌شود.“

در ادامه این گزارش آمده است: امنیت، اقتصاد و حتی مذاکرات اصلی‌ترین برنامه های انتخابات احزاب اسرائیل نخواهد بود، بلکه این انتخابات به اعتقاد ناظران بر فساد، اجرای قانون و مدیریت متمرکز خواهد بود.

گزارشگر شبکه المیادین خاطر نشان کرد: در سایه نظرسنجی هایی که پیش بودن نتانیاهو و حزب او را در صورت برگزاری انتخابات و به دست آوردن سی کرسی در کنست نشان می‌دهد، ناظران می‌گویند نتانیاهو امیدوار است که مشاور حقوقی کابینه برای اینکه به منحرف کردن روند برگزاری انتخابات متهم نشود، از صدور کیفرخواست علیه نتانیاهو تا پیش از برگزاری انتخابات، خودداری کند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark