داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
آش شور وزارت برای راننده‌ها/ آقای سرپرست یا ماشین امضا؟!
کد مطلب: ۷۲۹۰۲
تاریخ انتشار:يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۷
سرپرستی مقصودلو در فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری به دو ماه هم نرسیده ولی تا کنون چندین حکم صادر کرده است.
آش شور وزارت برای راننده‌ها/ آقای سرپرست یا ماشین امضا؟!

به گزارش اوشیدابه نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری هر روز اتفاقات جدید و عجیبی رخ می دهد؛ وزارت ورزش و جوانان در 29 آذرماه سومین انتصاب خود را در سمت سرپرستی این فدراسیون انجام داد و محمدرضا مقصودلو رئیس سابق فدراسیون کبدی را به عنوان سرپرست جدید فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی منصوب کرد.

مقصودلو که سومین سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری در وزارت مسعود سلطانی فر محسوب می شود، با ماموریت برگزاری انتخابات فدراسیون وارد گود شده ولی ظاهرا مسئولیت اصلی را فراموش کرده و بدنبال انتصاب های جهت دار و بدون توجیه رفته است .

البته نکته بامزه دیگر این فدراسیون مسئولیت همزمان ارشدی بعنوان دبیر مجمع و دبیر فدراسیون است!

گفته شده بسیاری از منصوبان جدید دست پخت ارشدی هستند و مقصودلو فقط عکس می گیرد و امضا می کند؛ در حقیقت مقصودلو بدل به ماشین امضای منصوبین ارشدی شده!

جالب اینکه از فدراسیون خبر می رسد به مدیران گفته شده نگران رئیس بعدی نباشید با انتصاب های ما هماهنگ است! ارشدی مدتی هم در زمان صیدانلو مسئولیت خزانه داری را بر عهده داشت.

ثبت نام از نامزدهای ریاست فدراسیون کم کم به شش ماه نزدیک می شود و هنوز خبری از برگزاری انتخابات نیست و آش وزارت ورزش هر روز برای رانندگان و علاقمندان این رشته شورتر می شود.

ظاهرا هیچ اراده ای در مجموعه وزارت ورزش و جوانان برای برگزاری انتخابات فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی وجود ندارد و بلاتکلیفی این فدراسیون بعد از قریب به یک سال کماکان ادامه دارد.

نکته عجیب اینکه وزارت ورزش و جوانان فردی را به عنوان سومین سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی انتخاب کرده که هیچ تخصص و آشنایی نسبت به این رشته ندارد.

رئیس اسبق فدراسیون کبدی که در این فدراسیون با انتصابات فامیلی و عجیب و غریب کاری کرد که اهالی این رشته نسبت به وی انتقادات شدیدی داشتند. مقصودلو اما در اواخر سال گذشته به عنوان سرپرست فدراسیون بلاتکلیف بولینگ و بیلیارد منصوب شد؛ فدراسیونی که رئیس آن به واسطه یک تخلف 6 ماه حکم انفصال از خدمت گرفته بود اما به جای برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات تنها فرش قرمز زیر پای رئیس قبلی پهن کرد و اتاق ریاست را حفظظ نمود تا تحویل آقای رئیس بدهد! چنین فردی حالا سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی شده و بدیهی است با توجه به روحیات و البته عدم تخصص گرایی در این فدراسیون نه تنها هیچ کاری انجام نخواهد داد بلکه در حفظ و صیانت از مجموعه نیز چندان اهتمامی نخواهد داشت.

محمدرضا مقصودلو رئیس سابق فدراسیون کبدی را به عنوان سرپرست جدید فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی منصوب شده تا مشخص شود در این فدراسیون حالا حالاها خبری از برگزاری انتخابات و مشخص شدن رئیس نیست و این فدراسیون قرار است تا اطلاع ثانوی با سرپرست اداره شود!

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark