داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۲
 
ماشین دروغ سازی عنصر سابق گروهک ریگی همچنان فعال است!
کد مطلب: ۶۳۹۰۲
تاریخ انتشار:شنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۶
جریان رسانه‌ای ضد انقلاب با هدف تحریک افکار عمومی اقدام به جعل خبر و کشته سازی دروغین کرده که با آگاهی مردم این اقدامات همواره خنثی می شود.
ماشین دروغ سازی عنصر سابق گروهک ریگی همچنان فعال است!
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: به نقل از عصرهامون، اخیراً حبیب الله سربازی نوچه سابق مالک ریگی که این روزها در دامن سرویس های جاسوسی عربی _ عبری جا خوش کرده تلاش می کند تا به هر طریقی مردم سیستان و بلوچستان را به خیابان ها بکشاند.

او که در دروغ گویی روی اربابان خود را هم سفید کرده، این روزها به سیم آخر زده و مرگ خزنده ها و چرنده ها را هم به نظام جمهوری اسلامی گره می زند تا به قول خودش احساسات مردم جنوب سیستان و بلوچستان برانگیزد و آنها را به خیابان ها بکشاند.
سربازی که در گذشته نه چندان دور پا در رکاب مالک ریگی و با چراغ سبز آمریکایی ها، مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان را از دم تیغ می گذارند، بعد از مرگ پدر معنوی خود راهی کشورهای مرتجع عربی شد و آموزش قصه بافی فرا گرفت.
او امروز هر حادثه ای در سیستان و بلوچستان را به نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات و سپاه مرتبط می داند و آنچنان ناشیانه دروغ می زند که دیگر حنایش برای مردم رنگی ندارد.
این عنصر خودفروخته در جدیدترین دروغ بدون سند و مدرک خود مدعی تیراندازی نیروی انتظامی به فردی به هویت "گل محمد شاهوزهی" در منطقه سوران نزدیک روستای قادر آباد شده است.
اما بررسی های عصرهامون نشان می دهد، این خبر از پایه دروغ است و فرد مورد اشاره در جریان تیراندازی افراد ناشناس جان خود را از دست داده است و یکی از همراهان او نیز در این حادثه مجروح شده و به بیمارستان زاهدان منتقل شده است.
عنصر سابق گروهک تروریستی که در دروغ سازی شهره است، تاکنون بارها تلاش کرده با دروغ سازی مردم را به خیابان ها بکشاند اما شناخت مردم از عقبه این فرد باعث شده تا هیچکس برای صحبت هایش تره هم خورد نکند.
 
انتهای پیام//

Share/Save/Bookmark