داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
سردار نقدی در جمع دانشجویان دانشگاه تهران
دولت برای حل مسائل کشور، هیچ نیازی به خارج ندارد
کد مطلب: ۱۱۵۱۲
تاریخ انتشار:شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۴۲
اوشیدا:رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بر خلاف تصور برخی ها، حماسه اقتصادی هم بر عهده مردم است و محال است دولتی بتواند بدون نقش آفرینی مردم حماسه اقتصادی را خلق کند.
دولت برای حل مسائل کشور، هیچ نیازی به خارج ندارد
به گزارش پایگاه خبر اوشیدا:سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در جمع دانشجویان دانشگاه تهران و ضمن تبریک آغاز بکار دولت جدید گفت: خداوند دولت را در مسیر تحقق اسلام ناب و قوانین نظام یاری کند و این امر نیازمند حضور و نشاط همه مردم است و همه باید در صحنه بوده و کمک کنند.

حضور پرتعداد سران کشورها در مراسم تحلیف رییس جمهور، تودهنی به امریکا بود
سردار نقدی مراسم تحلیف رییس جمهور را نشانی از موفقیت های روزافزون جمهوری اسلامی و حضور پرتعداد سران کشورها را تودهنی به امریکا عنوان نموده و افزود: حضور در مراسم تحلیف برای کشورها الزامی نیست چراکه یک اجلاس رسمی بین المللی نبوده بلکه حضور کشورها به صورت داوطلبانه و برای نشان دادن نفرت کشورها از آمریکا بوده است.

وی برگزاری انتخابات سالانه در ایران و انتخاب توسط مردم بدون نگاه حزبی را یادآور شده و اظهار داشت: امیدواریم قدر عظمت و عزت کشورمان را بدانیم و این عظمت با ایستادن بر ظرفیت های داخلی و با ایستادگی شهدا بدست آمده است.

حماسه اقتصادی در گرو نگاه به داخل و توجه به ظرفیتها و استعدادهای داخلی
ایشان با بیان اینکه حماسه اقتصادی فقط در روز انتخابات نبوده و باید استمرار یابد تصریح کرد: بر خلاف تصور برخی ها، حماسه اقتصادی هم بر عهده مردم است و محال است دولتی بتواند بدون نقش آفرینی مردم حماسه اقتصادی را خلق کند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین تحقق حماسه اقتصادی را در گرو نگاه به داخل و توجه به ظرفیتها و استعدادهای داخلی دانسته و بیان کرد: اگر دولت بتواند این استعدادها را شناسایی و به صحنه بیاورد حماسه اقتصادی رقم خواهد خورد و اگر قدر تحریم های اقتصادی را بدانیم و برای استقلال اقتصادی کمر همت ببندیم، یقیناً در طول چند سال آتی جزو چند کشور برتر دنیا خواهیم بود چرا که اگر چشم به خارج بدوزیم به یقین باخته ایم.

دولت برای حل مسائل کشور، هیچ نیازی به خارج ندارد
وی با بیان اینکه دولت بداند مردم در رفع مشکلات اقتصادی همراه هستند و دولت برای حل مسائل کشور، هیچ نیازی به خارج ندارد خاطرنشان کرد: علت این همه عظمت که امروز آفریده شده، توجه به داخل بوده است که روز به روز وضعیت صادرات و پیشرفت علم و فناوری و قدرت سیاسی بهتر شده است در حالیکه تمامی مولفه های قدرت آمریکا افول کرده است و امروز آمریکا بی آبروترین کشور دنیاست.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج دانشگاه را مرکز فکری و پشتوانه حرکت دولت عنوان نموده و ادامه داد: دانشگاه باید سیاسی باشد نه سیاست زده و دانشگاهیان باید روندی که اکنون در عرصه علم ایجاد شده را ادامه داده و در عین حال دشمن شناس باشند. در بزنگاه ها وارد عمل شده و مقابل دشمن بایستند و همینطور شتاب علمی را سرعت بخشیده و همچنان حضور با فهم و بصیرت در عرصه سیاست داشته باشند.

تصور پیشرفت به وسیله سازش و عدم استکبار ستیزی غلط است
وی تصور پیشرفت به وسیله سازش و عدم استکبار ستیزی را غلط عنوان نموده و گفت: روزی که آمریکا در اوج اقتدار و عظمت بود، رژیم پهلوی نتوانست با کنار آمدن با او کشور را پیش برد و روزی که آمریکایی ها بانک مرکزی، آموزش عالی، نیروهای نظامی و شبکه های علمی و اقتصادی کشور را اداره می کردند، اکثر مردم ایران بی سواد مطلق بوده و حتی مردم تهران توسط پزشکان بنگلادشی معاینه می شدند.

ایشان صادرات رسمی شش میلیون بشکه نفت از ایران در زمان پهلوی را یادآور شده و افزود: آنروز با وجود صادرات شش میلیونی، یک دهم غذای امروز را هم نمی خوردیم و وسیله نقلیه شخصی نداشتیم ولی امروز با صادرات یک میلیون بشکه، وضعیت غذایی و پوشاک و ماشین شخصی مردم و سایر حوزه های رفاهی بسیار بهتر شده است.

سردار نقدی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تحولات اخیر مصر اظهار داشت: در مصر با حمایت آمریکا کودتا می کنند و فردی را که با رای مردم بالا آمده است به زور زندانی نموده و مسئولین آمریکا دائماً به این کشور تردد می کنند و حتی مسئول سیاست خارجی اروپا دوبار با رییس جمهور زندانی ملاقات می کند تا او را برای کوتاه آمدن و عقب نشینی قانع کند.
آمریکا با ویدئو کنفرانس جریان کودتا را در مصر هدایت و سی سی را خط می داده است.

وی تکیه مرسی را به وعده های عربستان و قطر و اروپا برای حل مشکلات مصر با پول و تجهیزات یادآور شده و تصریح کرد: مرسی با تکیه به خارج و غرب سبب فروپاشی اقتصاد مصر شد و کار به جایی رسید که پس از سقوط سفارت اسرائیل توسط مردم، نه تنها حمایت نکرده بلکه به جای آن سفارت سوریه را تعطیل نمود که آبرویش کاملا ریخته و مردم معترض شده و در نتیجه خود غربی ها مرسی را برداشتند.

ایشان اتخاذ مواضع ضد استکباری از سوی مرسی را سبب حمایت ۸۰ درصدی مردم مصر و ثبات ده ساله ی او بر حاکمیت دانسته و بیان کرد: اگر سی سی زنده بماند روزی در کتاب خاطراتش خواهیم خواند که آمریکا با ویدئو کنفرانس جریان کودتا را در مصر هدایت می کرده و سی سی را خط می داده است.

دشمنان می خواهند نقشه مصر و ترکیه را برای ایران هم پیاده کنند
رییس سازمان بسیج مستضعفین وحشت دشمنان از اسلام را یادآور شده و خاطرنشان کرد: دشمنان ابتدا دولت را در میان مردمانشان بی آبرو می کنند و وقتی دولت از چشم مردمانش افتاد آنگاه زیرآب دولت را می زنند و آنها نقشه مصر و ترکیه را برای ایران هم داشته و می خواهند دولت را اجنبی نمایان کگنند و تجربه اتحاد جماهیر شوروی را پیاده نمایند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : دانا
    عکاس :