داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
به مناسبت دهه فجر؛
واحدهای کارگری شهرستان زابل در مسابقات فوتسال با یکدیگر به رقابت پرداختند
کد مطلب: ۵۷۲۹۷
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۲
رییس اداره تعاون، کار و امور اجتماعی شهرستان زابل عنوان کرد: به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر، واحدهای کارگری شهرستان زابل در مسابقات فوتسال با یکدیگر به رقابت پرداختند.
واحدهای کارگری شهرستان زابل در مسابقات فوتسال با یکدیگر به رقابت پرداختند
مجتبی زاده میر در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: مسابقات فوتسال واحدهاي كارگري به مناسبت گراميداشت دهه مبارك فجر در مجتمع فرهنگي ورزشي كارگران زابل از شب گذشته آغاز و تا چهار روز ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه، در این دوره از رقابت ها ٦ تيم از واحد هاي كارگري شهرستان زابل حضور دارند ادامه داد: مسابقات این دوره با حضور فعال و خوب ورزشکاران و تماشاچیان در حال انجام است که در پایان به تیم برتر جوایزی تعلق خواهد گرفت.

زاده میر تصریح کرد: اداره کار و رفاه و امور اجتماعی اهميت ویژه ای برای ورزش كارگران قائل است به طوری که در حال حاضر مجموعه ورزشي كارگران زابل جنب بيمارستان أميرالمؤمنين آماده و قابل استفاده براي قشر كارگري زابل مي

رییس اداره کار، رفاه و امور اجتماعی زابل با بیان اینکه، واحدي بنام أمور ورزشي كارگران در اين اداره مختص به پيگيري امور وجود دارد ابراز داشت: مجموعه استخر با إمكانات سونا، جكوزي برای استفاده کارگران تحت پوشش اداره کار در حال احداث مي باشد كه از پيشرفت فيزيكي خوبي برخوردار است.

وی در پایان گفت: به منظور ایجاد فضای نشاط انگیز و ارتقا سلامت جسمی و روحی کارگران در هفته آينده مسابقات دارت، تنيس روي ميز وطناب كشي در محل كارگاه ها برگزار خواهد شد.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark