داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
تداوم تخلف رانندگان در بزرگراه شهید نوری زابل/150 کشته و زخمی درس عبرت نشد
کد مطلب: ۶۷۲۸۷
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۸
با احداث 7 سرعت کاه در بزرگراه شهید نوری زابل برخی از رانندگان دست به تخلف جدیدی زده اند.
تداوم تخلف رانندگان در بزرگراه شهید نوری زابل/150 کشته و زخمی درس عبرت نشد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ در روزهای گذشته طی تصمیم نهایی مدیران شهرستان زابل در خصوص کاهش تصادفات در بزرگراه شهید نوری بیش از ۷ سرعت کاه مقابل بیمارستان امیرالمومنین (ع) زابل نصب گردید که موجی از نارضایتی های مردمی را درپی داشته است.
با ایجاد این سرعت کاه ها اکثر رانندگان جهت اینکه از روی این سرعت کاه ها تردد نکنند مسیر یک طرفه کنارگذر بیمارستان امیرالمومنین (ع) را طی می کنند تا علاوه بر اینکه خطر برخورد با خودرو های دیگر را افزایش دهند باعث ایجاد ترافیک در مسیر مهم بیمارستان شوند.
البته این اولین بار نیست که خودرو ها در بزرگراه شهید نوری مسیر یک طرفه را طی می کنند ، پیشتر نیز خودرو های سنگین جهت اینکه مسافت کمتری را رانندگی کنند این مسیر را بر خلاف جهت حرکت می کردند که این اقدام آنان همواره از سوی برخی از رانندگان هنوز دیده می شود.
موسی خمری در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: یکی از مهمترین دلایل ایجاد سرعت کاه ها در این بزرگراه کاهش تصادفات جاده ای بوده است.
وی افزود: در دو سال گذشته بر اثر سرعت بالای خودرو ها و همچنین تردد افراد از عرض جاده برای حضور در بیمارستان امیر المومنین (ع) بیش از ۱۵۰ نفر کشته و زخمی شده اند.
شهردار زابل خاطرنشان کرد: رانندگان در مدتی که بلوار و میدان رستم در این مکان احداث می شود با احتیاط و صبر بالا رانندگی کنند، چرا که پس از احداث این پروژه از تعداد سرعت کاه ها کاسته خواهد شد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark