داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر زابل مطرح شد؛
فضاسازی جامعه برای ایام محرم باعث زنده نگه داشتن ارزش ها خواهد شد/امر به معروف و نهی از منکر لازمه استجابت دعا است
کد مطلب: ۷۰۹۷۷
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۰
جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حضور اعضا ، رئیس و دبیر این ستاد در مصلی المهدی (عج) زابل برگزار شد.
فضاسازی جامعه برای ایام محرم باعث زنده نگه داشتن ارزش ها خواهد شد/امر به معروف و نهی از منکر لازمه استجابت دعا است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛در این جلسه حجت الاسلام علی اکبر کیخا رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر زابل گفت: امر به معروف و نهی از منکر لازمه استجابت دعا است.

وی افزود: تمام ظرفیت های موجود درشهرستان اگر به صورت یک طرح واحد بکارگری شود می توانیم فعالیت های خوبی در زمینه امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان داشته باشیم.

همچنین سرهنگ سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در این جلسه بیان داشت: تمام عملیات های رزمندگان اسلام در جبهه جنگ و همچنین در بحث به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی برگرفته از عاشورای حسینی (ع) بوده است.

وی تشکیل کارگاه های آموزشی امر به معروف و نهی از منکر را بسیار الزامی دانست و افزود: برگزاری کارگاه های آموزشی باعث آشنایی افراد جامعه با اهداف امر به معروف و نهی از منکر خواهد شد.

سنچولی تصریح کرد: با رسیدن ایام محرم فضا سازی ادارات و همچنین اماکن عمومی باید در دستور کار قرار گیرد چرا که با این فعالیت می توانیم ارزش ها را زنده نگه داریم ، و به نسل های بعدی منتقل کنیم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر همچنین بیان داشت: تذکر لسانی یک وظیفه همگانی است که باید در مقابل حرکات ناشایست افراد جامعه به انجام برسد.

وی ادامه داد: البته شیوه های تذکر لسانی نیز باید به طوری باشد که اثر گذاری بالایی داشته باشد و فرد را دلخور و یا ناراحت نکند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark