داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
تیراندازی در چابهارعروسی را به عزا تبدیل کرد
کد مطلب: ۶۰۳۴۷
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۹
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار از دستگیری فردی که در مراسم عروسی اقدام به تیراندازی هوایی کرده اما منجر به قتل یکی از میهمانان شد، خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: به‌نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان، فرمانده انتظامی شهرستان چابهار از دستگیری فردی که در مراسم عروسی اقدام به تیراندازی هوایی کرده اما منجر به قتل یکی از مهمانان شد، خبر داد.
حیدرعلی کیخامقدم تصریح کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس مبنی بر یک فقره قتل در یکی از روستاهای شهرستان چابهار، بلافاصله اکیپی مجرب از پلیس آگاهی این فرماندهی جهت بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شد.
وی افزود: در بررسی و تحقیقات میدانی توسط پلیس مشخص شد که فردی ۳۵ ساله در مراسم عروسی که در حال برگزاری بوده با کلت کمری یک گلوله به صورت سهوی شلیک می‌کند که به کتف چپ یک نفر برخورد و از قفسه سینه وی خارج می‌شود.
کیخا اظهار کرد: مصدوم بلافاصله جهت درمان به بیمارستان منتقل می‌شود ولی به علت جراحت و خونریزی شدید در بیمارستان فوت می‌کند.
این مقام انتظامی بیان کرد: با تحقیقات به‌عمل آمده ضارب شناسایی و در یک عملیات توسط کاراگاهان پلیس آگاهی دستگیر و یک قبضه سلاح کمری به همراه یک تیغه خشاب و دو عدد فشنگ جنگی نیز از وی کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار افزود: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.
Share/Save/Bookmark